DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
67.992
Cevap
359
Favori
3.136.511
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Euro Truck Simulator Serisi >> Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4209 Mesaj
      03 Ocak 2013 03:51:17
      quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

hazır yakalamışken sorayım :)
      actros ile axor arasında ne fark var? hangisi daha iyi?
      actros sanki daha iyimiş gibi, ismi daha karizmatik ve güçlü duruyor.

• Yarbay
      15527 Mesaj
      03 Ocak 2013 03:56:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

Merhaba BANZAİ...

Senin de dediğin gibi ACTROS, MERCEDES çekicilerin kralıdır, amiral gemisidir.
      AXOR ondan ziyade kısa mesafe taşımacılıklarda kullanılır.

En başta beygir güçleri karşılaştırılırsa ACTROS'un en güçlü motor 610 beygir, AXOR'un ise 430 beygirdir. Ki bu 430 beygir versiyonlu AXOR'lar TR'de yoktur. TR'de en güçlü AXOR 401 beygir fakat İRAN'daki AXOR'lara anlam veremiyorum zira onlar 430 beygir. Halbuki AXOR'un en çok tutuluğu ülke TÜRKİYE.

Koyduğun fotoğraftaki AXOR 2002 yılına ait, ACTROS fotoğrafı ise 97 yılına aittir. Fotoğraflara bakılırsa çok büyük fark yok gibi ancak arada 5 yıllık fark vardır ve dikkat ettiysen ACTROS'un kabini daha geniş(zira fotoğraftaki ACTROS Megaspace kabin) ve yüksektir.
      AXOR'daki teknoloji, ACTROS'un eskiyen teknolojidir.
      ACTROS'un yeni kasası çıkacağı zaman ACTROS'un eski teknolojisi AXOR'a geçirilir.

Taktik her zaman önemlidir. MERCEDES bunu gayet iyi başarıyor.

Forumdan bir arkadaşımın ortağının ACTROS'unda seyahat etme imkanına sahip olmuştum.
      Araç 97 1848 V8 MEGASPACE kabindi.
      Aracın içinde sadece klima sesi duyuluyordu.
      Fakat arkadaşımla en son konuştuğumda aracın elektronik sistemi yavaş yavaş çökmeye başlamıştı.

Kırmızı VABIS forumdan arkadaşıma ait, yandaki ACTROS ise ortağına. Şöyle de birşey vardı; arkadaşımın 91 V8 450 VABIS'i, 480 beygir V8 ACTROS'u çok rahat kafalıyordu... Arada 7 yıllık teknoloji farkı olmasına rağmen...
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1490 Mesaj

iOS Beta Tester
      03 Ocak 2013 07:38:33
      Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      03 Ocak 2013 12:53:12
      quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar yardım edin,

28.ci seviyedeyim ve oyuna girip, save'yi başlattığımda, loading kısmında oyun sürekli hata veriyor.

Aklıma gelen her şeyi denedim. Oyunu silip yükledim, save'leri yedekleyip, klasör içerisindeki dosylarla çeşitli yollar denedim, vb ne denediysem fayda etmedi.

İlginç olan şöyle bir şey var ki, hata veren save'in yanına yeni profil ve yeni save'i sorunsuz açıp oynayabiliyorum. Fakat, 28.ci seviyeye kadar gelmişken, tekrar baştan başlamayı düşünmek bile istemiyorum.

Eski save'imden hatasız problemsiz oynamaya nasıl devam edebilirim.

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

İntel 2600k / Asus P8Z68V-PRO / His HD5870 CFx / Corsair Vengeance 1600mhz@9-9-9-24 / Corsair Force 3 GT 120 gb*2 RAİD 0 / Asus Xonar Phoebus ses kartı / WD 1 Tb. HDD / Enermax Revolution 85+ 1050w / LG BH10LS30 Bluray-DVD yazıcı / Thermaltake Spedo Fulltower / Thermalright Venomous-X black / Zalman vf-3000A / Packart Bell TJ75 / Samsung XL2370 23"
      Pioneer vsx-919 avr / Jamo s506 htsc 3 / Jamo i300
    • Binbaşı
      1490 Mesaj

iOS Beta Tester
      03 Ocak 2013 12:57:34
      quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Arkadaşım oyunun profilinin içinde profil.bak.sii ve profil.sii dosyalarını silipte yeniden denermisin? Çünki, senin saveni alırken dosyada bozulma olmuş büyük bir ihtimalle. Birde kesinlikle dosyanın yedeğini almayı unutma.

Hemen deniyorum. Sonucu buraya yazarım.

İlginiz için teşekkürler.

Edit: Sonuç olumsuz. Maalesef bu da çare olmadı. Belirttiğiniz dosyaların her ikisini de sildiğimde, oyun save'mi görmüyor ve direkt yeni profil oluşturma sayfasına gönderiyor. Dosyaları teker teker silip denediğimde ise, oyun save'mi görüyor ancak loading esnasında yine aynı hatayı veriyor. Tekrardan ilginizden ötürü teşekkürler.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      03 Ocak 2013 13:45:19
      quote:

Konuyla ilgili pm attım.

İntel 2600k / Asus P8Z68V-PRO / His HD5870 CFx / Corsair Vengeance 1600mhz@9-9-9-24 / Corsair Force 3 GT 120 gb*2 RAİD 0 / Asus Xonar Phoebus ses kartı / WD 1 Tb. HDD / Enermax Revolution 85+ 1050w / LG BH10LS30 Bluray-DVD yazıcı / Thermaltake Spedo Fulltower / Thermalright Venomous-X black / Zalman vf-3000A / Packart Bell TJ75 / Samsung XL2370 23"
    • Binbaşı
      1536 Mesaj
      03 Ocak 2013 14:09:24
      @ BmCpRo827

Hocam resimler hem de yazdıklarınız için teşekkürler, aracınızın resimlerini koymanız özelinizi paylaşmanız gibi birşey bizimlie bunun için ayriyetten teşekkürler.

Keyifle, aynı zamanda da bu işlerle ilgili birşeyler öğrenmenin merakıyla okudum yazdıklarınızı, eski çekicilerin görünümünü çok seven birisi olarak Axor'unuz gerçekten sağlam ve temiz duruyor. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Son olarak bu tarz paylaşımlarınızın devamını beklediğimi söylemeden geçmeyim, işiniz zor tahmin edebildiğim kadarıyla, bir sonraki yazınıza da yorum yazmak dileğiyle
      |
      |

**Intel® Core™ i7 6700K **Corsair H100i v2 **ASUS RoG Maximus VIII Ranger Z170 **Kingston HyperX Fury 2x8GB 2400MHz DDR4 ** **Samsung 850 Pro 256GB+Kingston V300 120GB+Seagate Barracuda 1TB **Corsair RM750x **Phanteks Eclipse P400 Tempered Glass
      **Asus MG278Q **LG SH3
      **Logitech G502 Proteus Spectrum **Logitech G810 Orion Spectrum **Logitech G533 Wireless **Xbox One Controller
    • Steam: monsterfare, Origin: monsterfare, Battletag: Monsterfare#1838, PSN: Monsterfare92
    • Yarbay
      3221 Mesaj
      03 Ocak 2013 15:16:31
      arkadaşlar yeri değil ama konu ile alakalı olduğu için burayada mesaj atayım dedim
      http://forum.donanimhab...f_/key_//tm.htm#69878361
      |
      |

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      03 Ocak 2013 16:06:18
      arkadaşlar bu oyunun online bölümü çıkmaz mı samp gibi falan ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      319 Mesaj
      03 Ocak 2013 17:31:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

Alıntıları Göster

actros lar avrupa yapımı mercedes ler axor lar türkiye-aksaray yapımı mercedes ler... malzeme kaliteleri motor güçleri farklı ve actros lar daha iyi ...

• Yüzbaşı
      914 Mesaj
      03 Ocak 2013 17:56:53
      quote:

Orijinalden alıntı: hakan_cilbirci

Alıntıları Göster

actros lar avrupa yapımı mercedes ler axor lar türkiye-aksaray yapımı mercedes ler... malzeme kaliteleri motor güçleri farklı ve actros lar daha iyi ...

Actroslar daha güçlü daha büyük :D

• Onbaşı
      27 Mesaj
      03 Ocak 2013 17:58:53
      hadi multiplayer yokda bari kendi şirketimizin arabalarını falan görebilseydik yolda.Yada araç takip sistemi gibi bir şey olsaydı.Hangi tırımız nerde görebilseydik iyi olurdu.
      |
      |

• Yarbay
      5415 Mesaj
      03 Ocak 2013 18:04:13
      arkadaşlar bir sorum olacak şirkete 5 tane çeker aldım 2'si kendime aldığım actros ve volvo fh16 idi bu çekerlerden sıkıldım şöförlere verdim 3 tane de iveco stralis aldım 450'lik, sorum şu olacak; çekerleri verdiğimiz sürücülerin getirdiği kazanç çekere göre değişiyor mu yani volvoda süren şöför ivecodan daha çok mu para getirir?

Katılım tarihi: 8 Ocak 2005

You can breathe. You can blink. You can cry. Hell, they're all gonna be doing that.

Negan
    • Yüzbaşı
      949 Mesaj
      03 Ocak 2013 19:26:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Ser46

Alıntıları Göster

Actroslar daha güçlü daha büyük :D

400 BG de yeter bence :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      03 Ocak 2013 20:07:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar bir sorum olacak şirkete 5 tane çeker aldım 2'si kendime aldığım actros ve volvo fh16 idi bu çekerlerden sıkıldım şöförlere verdim 3 tane de iveco stralis aldım 450'lik, sorum şu olacak; çekerleri verdiğimiz sürücülerin getirdiği kazanç çekere göre değişiyor mu yani volvoda süren şöför ivecodan daha çok mu para getirir?

buna kısmen şöyle bakabiliriz hilesiz oynuyorsan mesela volvo standart olarak 600 beygir iveco 310 dolayısı ile kurallara uyarak yol alsalar volvo 90km hıza çabuk ulaştığından daha çok getirisi olmalı ama fark edeceğini sanmıyorum fazla benim ivedoda 5000€ getiren elemanlarım varken volvoyla daha az getiren şöförüm var

Fiat Albea ve Palio Kendinyap ve Modifiye Et sorunlarını Paylaşhttp://www.alpamodifiye.club sitemize bekleriz
    • Teğmen
      174 Mesaj
      03 Ocak 2013 20:12:26
      quote:

31 Aralık 2012; 15:38:17

quote:

Orijinalden alıntı: ç.ronaldo

hocam üstteki bölüme baglasaydın klavyeyi nereye koyuyosun,her defasında cıkarıp takıyomusun?

Alışkanlık Olmuş :D
      |
      |

• Binbaşı
      1490 Mesaj

iOS Beta Tester
      03 Ocak 2013 20:21:38
      quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

Konuyla ilgili pm attım.

Arkadaşın ilgisi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Çabası sayesinde oyunuma kaldığım yerden devam edebildim.

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      03 Ocak 2013 20:26:01
      quote:

Alıntıları Göster

Arkadaşın ilgisi ve alakasından ötürü teşekkür ederim. Çabası sayesinde oyunuma kaldığım yerden devam edebildim.

Estafurullah hocam bildiğim konu hakkında niye yardımcı olmayayım. Neticede forum burası.

Arkadaşlar bu oyunun DLC çıkış tarihi hakkında bilgisi olan yok mu?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Ocak 2013 20:27:33
      Arkadaşlar lütfen yardım edin.Oyunu oynarken bir süre sonra hoparlörlerden dırrrr diye bir ses geliyor ve siyah ekran çıkıyor.Reset atmadan da düzelmiyor.Yine oyuna giriyorum oynuyorum mesela 300km yol yapıyorum tak yine aynı problem.Başka hiçbir oyunumda böyle bir problem yok sistemimde kesinlikle bir problem yok ama bu oyunda bu sorunu yaşıyorum.

• Yarbay
      5415 Mesaj
      03 Ocak 2013 20:50:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

Alıntıları Göster

buna kısmen şöyle bakabiliriz hilesiz oynuyorsan mesela volvo standart olarak 600 beygir iveco 310 dolayısı ile kurallara uyarak yol alsalar volvo 90km hıza çabuk ulaştığından daha çok getirisi olmalı ama fark edeceğini sanmıyorum fazla benim ivedoda 5000€ getiren elemanlarım varken volvoyla daha az getiren şöförüm var

yok hocam hile hurda kullanmıyorum şuan kendim şirkete çalışıyorum sürekli, gelen paralarla iveco alıp şöför tutuyorum ondan sordum. zamanla da ivecoların motorlarını güçlendiriyoruz
      |
      |

Katılım tarihi: 8 Ocak 2005

You can breathe. You can blink. You can cry. Hell, they're all gonna be doing that.

Negan
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.