Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DeacoN
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
şampiyonluk tescillenmeden yani lig bitmeden giyemezsin yeni formayı. belki son maç puanımız silinecek olaylar çıkacak vs.... Mesaja git »
BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
formalar amblemsiz ve yıldızsız sipariş edilmiş. şampiyonluğa bağlı olarak yıldız eklenecek. yani galatasarayın 4 yıldızlı formaları gibi yildız dikti... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba, daha önce de sorulmuş fakat tatmin edici bir cevap bulamadım. tivibu go üyesiyim, mac bilgisayarımda tivibunun uygulaması yok web üzerinden s... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (2 ay önce)
JELATİNİ ÜZERİNDE SİM KART TAKILMAMIŞ 32 GB İPHONE 6S TELEFONUM SATILIKTIR. ADIMA FATURALI OLAN CİHAZA İLK SİZ SİM KART TAKACAKSINIZ. CİHAZIN DEĞİL KU... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://www.periscope.tv/jobsjk/1PlJQZybEXzxE? şurda var ama çok iyi değil... Mesaja git »
Sifir - H96 Pro 3GB Amlogic S912 16GB ROM Android Tv başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hdmi 1.4 kablosu ile görüntü alabiliyor musun? illa kablonun ve televizyonun hdmi 2.0 uyumlu mu olması gerekiyor?... Mesaja git »
standart kalite geliyor digiturk play. fakat şöyle bir açık var; izleyeceğin maçın linkine tıklayınca standart kalite, kanal listesinden beinsports1'e... Mesaja git »
Tivibu Go LG Smart TV Sorun başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
muhtemelen nat geo ile alakalı lisans sorunları var. ama ne sorunu olursa olsun veremedikleri hizmeti internet sitelerinden pazarlamaları tüketiciyi y... Mesaja git »
go smart super postpaid yazıyor.... Mesaja git »
ben de tivibu go süper paket kullanıyorum. smart tv'de nat geo ve fx dizi kanalları açılmıyor. müşteri hizmetlerine yazdım bu durumu ama henüz dönmedi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.150