Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eray015
Gerçek Ad 
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4000 TL 'ye baba sistem. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Win 10 u almak istememin sebebi directx 12 den yararlanmak ve bilgisayarcı ya götürmek istemiyorum saçma şeyler yüklüyorlar. Ryzen 1500x de soğutucu ç... Mesaja git »
4000 TL 'ye baba sistem. konusunu başlattı (10 gün önce)
Arkadaşlar merhabalar. Haziran ayına kadar pc toplamak istiyorum. Monitör hariç sadece kasa 4000 tl aklımdaki pc şu ve monitör olarak AOC G24VQ6 düşün... Mesaja git »
AMD RX VEGA ve Polaris Rx 5xxx (Ana Konu)(Rx 550 İncelemesi Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar rx 5×× serisinde freesync 2 diye birşey varmış yani normal freesync li monitörler destekliyecek mi yoksa freesync 2 modelli yeni monitörler... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar asus 1050 ti mi yoksa sapphire rx 470 4gb mi alsam hangisi daha iyi ?... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Katılmak istiyorum... Mesaja git »
Scooter ve Ekipman Öneri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu motor da çok tipsiz yahu ??... Mesaja git »
Windows 10 Sizce Nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar ben de sapphire rx 480 li pc toplayacağım. Win 10 illa gerekli mi ? Bu directix 12 için . Orjinaline 400 tl vermeye gerek varmı korsan yük... Mesaja git »
Scooter ve Ekipman Öneri konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar. Motora yeni başlayacağım. Trafik ı ve motor kavramını anlamak için scooter le başlamak istiyorum. Ekipmana bütçem max 1200 tl motora d... Mesaja git »
5000 tl pc toplama konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar birkaç aya pc toplayacağım şunu düşünüyorum bide sorularım var 1) Windows 10 home alacağım. sitede 2 seçenek var kutulu ve oem diye hangi... Mesaja git »
Kendimden 3 yaş büyük kıza aşık oldum. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Herkese teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109