Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hesoyama
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Format gerekli... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ROOTSUZ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNÜ DÜŞÜRMEK İSTEYENLER İÇİN KONU:... Mesaja git »
Ekran çözünürlüğü bilindiği üzere yeni nesil android telefonlarda birbirleriyle yarış uğruna çok yüksek değerlere ulaşmıştır. Böyle olunca da GPU üze... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Rootsuz ekran çözünürlüğünü düşürme işine denk geldim youtubeda izledim biraz deneyip 1080p çözünürlüğe düşürdüm. Malum 7.0 la gelen özelliği bize ver... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çok iyi bir sonuç, gerçi Youtube pek şarj harcatmıyor telefona ama. 5 saati geçmiş olması yine de bence güzel bir şey. Hayırlı olsun 1-2 yıl daha bu t... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Güncellemelerden sonra format atan var mi? Play store cihaz icin sertifikali degil diyor bende smart switchle falan da kurdum duzelmedi pek bir seyi e... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben android alirsam tek telefon alirim o da EMIU yazilimiyla HUAWEI P10 inceleyin boyle bir telefon olamaz müthiş. Özel hafiza teknolojisi diye bir... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Benden daha cok root ve rom attiniz nasil is bu... Mesaja git »
S6 EDGE 75 MB GÜNCELLEME GELDI AMA SAKIN YAPMAYIN ÖNCEDEN ROOTLUYDU DIYE PLAY STORE SERTIFIKASIZ DIYOR YAPMAMIS OLANLARA DUYURULUR.... Mesaja git »
Fotoğrafların pixel boyu ya da boyutu uymuyor sanırım ben de annemin eski telefonuna göndermiştim bikeresinde s3 mini vardı onda da bu sorun çıkmıştı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.195