Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RaiTrQ
Gerçek AdEmir Mutlu
Doğum Tarihi2 Ocak ****
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Teşekkürler hocam bilgi verdiğiniz için bu motor dediğiniz sanırım 184 hp ler değil mi 177 lerde var herhalde ufak tefek sorun. Senede 15 binde biz y... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu e90 da motor ömrü ne kadar arkadaşlar ? Yani kaç km de turbo yenileme gibi motor masrafı çıkarır ? 177 likler daha kırılgan diye 184 e bakıyorum am... Mesaja git »
Avrupa Ligi | Krasnodar - FENERBAHÇE | 16.02.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Pas verse gol olurdu... Mesaja git »
Avrupa Ligi | Krasnodar - FENERBAHÇE | 16.02.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Emenike akıyor... Mesaja git »
DrOyun.com Çekiliş Başladı! Canlı Yayında! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Hdpliler Şaşırdı !!! Hüda Kaya:'Evet' demek Allah'ı inkâr etmektir başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hdp niye hayır diyor beyler evet bunların işine gelir . Başkanın özerklik verme yetkisi var . Bunlar niye hayır tarafında meraktan soruyorum... Mesaja git »
ZTK / Beşiktaş - Fenerbahçe - Son 16 - 5.02.2017 - 20.30 ATV başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Van persie nin yaptığı adilik yalnız fener cidden çirkefleşiyor beşikta iyi oynuyor umarım kazanır... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] (Şubat Açıklandı ) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Endo da ki gow çok iyi geldi ohh bee birde this war of mine ı indirdim ay bitmeden. Diğer 4 oyun ama biraz çöp gibi geldi var mı tavsiyesi... Mesaja git »
★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler hocam tam kullanmayan birinden rica edicektim kod u sizin kini denedim oldu :) Allah razı olsun... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar e90 alma arifesinde sizlere bir konu sorucam. 2009 da makyaj geçiriyor ve 2009 da satılanlar bazıları makyajlı bazıları makyajsız 2010 da... Mesaja git »
Arkadaşları

punk-d

abstergo78

HeisenbergBB
Pano

HeisenbergBB
23 Mayıs 2016; 10:20:26
Raitkro
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PS4 PSN:FaTaLStoKE Oyunlar:GTAV,Roc.Lea,Destiny,FC4,FİFA16,BF4,DC &&& Xbox 360 GT:RaiTarQ Oyunlar: GEOW 2-3,Halo 4,Titanfall,AlanWake,Forza Horizon 1-2,GTA5,Witcher2,Forza4,PG4,Kinect Adventures
PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094