DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Wireless nasıl açılır ya bulamadım bi türlü ..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
14.514
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Wireless nasıl açılır ya bulamadım bi türlü ..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      191 Mesaj
      17 Eylül 2010 01:01:13
      Elime yeni bi laptop geçti woon marka wirelessı var biliyorum (calıstıgından da eminim bilgisayarcı gösterdi) ama eve gidince format attım , bütün driverlarını da kurdum cd den , tek sorun wireless nasıl açarım onu bilmiyorum(daha önce kendi laptopum hiç olmadıgı için wireless açmayı bilmiyorum cahilim ) , sag alt köseye simge gelse sonra baglanıcam da işte simgesi gelmiyor , wireless açık değil , fn kombinasyonları da yapıyorum ama "radio on" , "bluetooth on" vs. acılıyor , wireless ın acıldıgını gösteren bi ibare cıkmadı.Acil yardımlarınız lazım

• Binbaşı
      1471 Mesaj
      17 Eylül 2010 01:14:51
      klavyenin bir resmini çekip koyabilirmisin? woon markalarda klavye kombinasyonu ile açılıyormuş wireless

İmza mı? O da ne ?
    • Er
      6 Mesaj
      17 Eylül 2010 01:50:59
      Bir de bilgisayarcının resmini koyabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      3085 Mesaj
      17 Eylül 2010 02:25:07
      quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Elime yeni bi laptop geçti woon marka wirelessı var biliyorum (calıstıgından da eminim bilgisayarcı gösterdi) ama eve gidince format attım , bütün driverlarını da kurdum cd den , tek sorun wireless nasıl açarım onu bilmiyorum(daha önce kendi laptopum hiç olmadıgı için wireless açmayı bilmiyorum cahilim ) , sag alt köseye simge gelse sonra baglanıcam da işte simgesi gelmiyor , wireless açık değil , fn kombinasyonları da yapıyorum ama "radio on" , "bluetooth on" vs. acılıyor , wireless ın acıldıgını gösteren bi ibare cıkmadı.Acil yardımlarınız lazım

FN KOMBİNASYONLARINDA FN+F3 Ü DENERMİSİN? BİR DE WQOON DA KLAVYESİNİN TUSUNDA WIRELESS ISARETINI GOSTEREN TUS OLABILIR

• Teğmen
      191 Mesaj
      17 Eylül 2010 13:45:21
      Arkadaşlar fn + f1 , fn + f2 , .. fn + f12 bütün kombinasyonları denedim , wireless açılınca sag alt köşeye geliyor mu ag simgesi ? Fn fonksiyonlarıyla radio on , bluetooth on açılıyo , onun dısındakilerle işte parlaklık , ses vs..
      Resim çekme imkanım yok ama model m72r şu ilandakinin aynısı :http://www.sahibinden.c...-ddr2-160-hdd-12-1/detay

Gördüğünüz gibi power tusunun yanında da 3 tuş var ama onlar da değil anladıgım kadarıyla.

Benim anlamadıgım wireless açık olunca sag alt köseye direk simge gelir mi , ya da ag baglantılarından nasıl görebiliriz ?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.