DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kulak deldirme işleminden sonra
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
74
Cevap
0
Favori
123.331
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kulak deldirme işleminden sonra
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1707 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:37:51 Konu Sahibi
      Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

• Yarbay
      3851 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:40:03
      valla bende bugun taktırdım acımıyor felan hikaye erkek adamsın oakdar acıya dayanamıcan mı ya

• Binbaşı
      1707 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:43:03 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: i Am Not Dead

valla bende bugun taktırdım acımıyor felan hikaye erkek adamsın oakdar acıya dayanamıcan mı ya

acıyı değil de özellikle şişip şişmediğini öğrenmek istiyorum

• Yarbay
      2446 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:44:44
      Bi b*k olduğu yok. Azcık şişme oluyor.

10gün oldu ki 2 tane yaptırdım, sıkıntı oluşmadı.

Küpeyi bol bırak ara sıra döndür, iltihap önlemi için(sanmıyorum olcağını) batikon falan sürebilirsin.

Everything.
      Everyone.
      Everywhere.
      Ends.
    • Binbaşı
      1099 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:44:47
      ne şişti ne de bir şey oldu ufacık bir iltihap kaptı ama o verdikleri küpeyi bir hafta tak o bira daha kalındır diğer küperler için rahatlık sağlar.

• Yüzbaşı
      562 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:46:07
      yo ben 3 defa deldirdim hiç bişi olmadı yalnızca 1 hafta çıkarmadım kulağımdan

• Binbaşı
      1707 Mesaj
      06 Temmuz 2009 22:51:58 Konu Sahibi
      adam bize 4 gün dedi , bende şaşırdım ama ne kadar kalırsa o kadar iyi sanırım , bu arada bunlardan sonra ki küpeleri sterilize edip takmak daha mantıklı sanırım

• Yarbay
      3128 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:00:36
      quote:

Orjinalden alıntı: The Beatles

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Bepanthen sür hergün sıksık.

Ben sürmedim 5 gün sonra kulağımı yararak küpeyi çıkardılar.Ve o küpe çıkarılırken çektiğim acıyı bir ben bilirim.

• Binbaşı
      1707 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:07:13 Konu Sahibi
      ya bu önerdiğiniz merhemleri tam o deliğe sokmak mı lazım yoksa kulağın her 2 tarafından deliğe en yaklastırabildiğimiz kadar yakın yere yaklastırmamız yetermi ? Veya daha basiti normal kabataslak sürsek yetermi ?

• Yarbay
      5111 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:07:54
      benim arkadaşımda deldirdi ama deldiren kişi bi süre kulağında kalsın demiş arkadaşta evhamlı biraz o yüzden yaklaşık 1 ay kadar kulağında kaldı küpe ve resmen yapıştı zar zor çıktı ve tekrar deldirmişti. aman hocam sende öyle bişey yapma sakın

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!
      MSI X99A Gaming 7, Nvidia Gtx980, Core i7 5820K, Dark N10, Logitech Z523, Samsung 46C750, Philips 273ELH, Samsung Note 10.1, iPhone 6 Plus 64GB, Razer Kraken 7.1, Sony PS4,
    • Yarbay
      3128 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:13:47
      quote:

Orjinalden alıntı: The Beatles

ya bu önerdiğiniz merhemleri tam o deliğe sokmak mı lazım yoksa kulağın her 2 tarafından deliğe en yaklastırabildiğimiz kadar yakın yere yaklastırmamız yetermi ? Veya daha basiti normal kabataslak sürsek yetermi ?

Süreceğin zaman çıkar küpeyi.Ama çıkarıp sürerken aile fertlerinden biri yanında olsun çok çabuk kapanıyor o delik ve takarken canın yanar.Özellikle küpenin vidası küpe iğnesine oturunca acaip canın yanar.Bu birkaç gün devam eder.Deldirdikten 4-5 gün sonra git deldirdiğin yere.Bir baksınlar.Bu arada deldirirken deldirilen küpenin gümüş olmasına dikkat et çünkü gümüş daha sağlıklı.

• Yarbay
      3851 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:17:20
      evet gümüş olması lazım hemde anti vampir XD
      şaka tabi
      ya bugun deldirmemin sebebi bi küpe gördüm böyle siyah bi zar küçük tü çok hoşuma gitti alcam onu

• Binbaşı
      1094 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:23:33
      SABAH DELDİRDİM ACIMADIDA SADECE HER GÜN ÇEVİR DEDİ 4 TANE KREM SÜRDÜ VS.VS.

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
      gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.
    • Binbaşı
      1734 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:54:13
      Küpenin kulağa kaynamaması için her gün 1-2 kere oynatmanız yeterli gelicektir. Bide yatarken kulağınızın üstüne yatmamaya özen gösterin. 1 hafta sonrada rahat rahat cıkmıştı bu dediklerimi yaptım. Yani sağlam bi yerde deldirirseniz mikrop kapma gibi bişide olmaz. Her küpe taktığımda kolonya sürüodum küpeye ne iltihap oldu ne şişme

BARTIN ÜS SAVUNMA BİRLİKLERİ K.
    • Binbaşı
      1494 Mesaj
      06 Temmuz 2009 23:57:41
      Deldirdim her gece çıkartıp gazlı beze kolonya döküp delik yeri ovuşturdum. Ne iltihap kaptı nede şişti. Ayrıca hiç acımıyor çıkartırken. yalnız her zaman küpe olsun kulağında delik alışana kadar. benim ilk iki ay 1 gün takmasam kabuk tutuyordu takarken kanıyodu. Acı yok ama kan vardı

Gözünüzü dört açın artık, Matrix diye bir şey yok,
      Superman öldü, SperMan var artık moruk,
      Batman’i kankası Ronin’le gömdük.
      Amerika kökenli kahramanlar, cümleten yalan lan,
      Gerçek kahraman Anıtkabir’de, Ankara’da yatan lan !
    • Yarbay
      3851 Mesaj
      07 Temmuz 2009 00:00:08

şu manyak yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 7 Temmuz 2009; 0:01:04 >

• Binbaşı
      1211 Mesaj
      07 Temmuz 2009 02:14:18
      zırt pırt ellemezsen hiç bir şey olmaz. Arasıra küpeyi kulağında döndür.

• Yarbay
      2916 Mesaj
      07 Temmuz 2009 02:23:27
      quote:

Orjinalden alıntı: i Am Not Dead

evet gümüş olması lazım hemde anti vampir XD
      şaka tabi
      ya bugun deldirmemin sebebi bi küpe gördüm böyle siyah bi zar küçük tü çok hoşuma gitti alcam onu

O küpe benim küpem olabilirmi

______

Yok ya fazla acıtmaz ilk takılan küpelerin demiri biraz kalın normallere göre o kadar o yüzden acıtıyor sen deldiren kişinin söylediklerini harfiyen uygula eğer iltihap şişme vb. olursa eczaneye git eczacı sana en uygun ilacı verecektir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Temmuz 2009 02:28:00
      dh yi bastılar

• Teğmen
      216 Mesaj
      07 Temmuz 2009 05:28:52
      offffff o şişkinliği sıkma hazzı yokmudur hiçbişeye değişmem suratta oluşan aknelerden bile daha tatminkardır, bi sıkarsın karşındaki aynaya pöööörççç diye veya vııırrrrççç diye boylu boyunca yeşilce sıvanır böyle bir keyif olamaz

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.