Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanunisezer
Gerçek Ad 
KonumIsparta, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pazarda domates 6 lira muz 9 lira. başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Ispartadayım 3 tl domates. 6 tl muz var...... Mesaja git »
Sevap pointlerinin çok olduğunu ve zhonyaya sahip olduğunu söyle... Mesaja git »
EVDE PARA KAZANABİLECEĞİM İŞ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yazılım bilgin veya Grafik tarzı bilgin var ise Uzmankirala.com üzerinden para kazanabilirsin. Google play gibi marketlere uygulamalar yazabilirsin.Yo... Mesaja git »
3500tl oyun bilgisayarı konusunu başlattı (10 gün önce)
Ekran olarak en az nvidia 1050 ekran kartı bulunan laptop yada masaüstü bilgisayar istiyorum. Şuan msi laptop var gözüme çarpan. 1050 ekran kartı mevc... Mesaja git »
Otomasyon Eğitimi E-Pronet Plc Eğitimi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Staj arıyorum staj imkanı sağlayın :)... Mesaja git »
Mitinge giden bayana çirkin saldırı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
En ilginç kısımda sürekli kendilerini cumhuriyetçi ilan edenlerde bu hayır diyenler :)... Mesaja git »
Klavyeli Atari Kod Yazımı konusunu başlattı (14 gün önce)
Yıllar önce klavye şeklinde bir atarim olmuştu. Tam hatırlamıyorum ancak konsola benzer bir uygulaması vardı içinde. Cmd gibi siyah bir ekran o zaman ... Mesaja git »
Muhabbet kuşum deli gibi Cips yiyor Ssli başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam tünek işi çok iyiymiş. Fotoğraf alabilir miyim... Mesaja git »
Ülker reklamının tersi Ramazan bayramı içerir konusunu başlattı (21 gün önce)
https://twitter.com/Qguzz/status/848518524066725888 Dogrumu bilmiyorum. 2 gun icinde bende adobenin programı ile deniyecegim. Olumlu olumsuz ses kayd... Mesaja git »
Neden Youtube , Twitter , Facebook Gibi Uygulamaları Biz Bulmadık ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Fikir bulabiliriz. Belki sıradışı kimsenin bulmadığı bir fikrimiz olabilir. Ancak tutmaz. Yok iki kardes merdiven altında kurmuş. Yok tek başına kurmu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063