Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkiye34BJK
Gerçek Ad..... .
Doğum Tarihi1 Eylül ****
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Online bir oyunda türküm dediğimde başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ya bırakın ülkeyi gösteren toplumdur haxballda bile Türk Türke küfür ediyor kaldı ki kinleri maziye dayananlarda var ama en büyük suç toplumda nasıl l... Mesaja git »
bel kütletmek zararlımıdır başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ohh mis oluyor yapınca rahatlıyor ya da sabah kalktığında yatağın içindeyken ohh uykuya devam ettiriyor sanki kapsül kırar gibi uykuyu tetikliyor ya d... Mesaja git »
Beyler Özbekçe Forum Sitesi Buldum.İstila Ediyoruz(PM) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Pm Konu tam olarak ne bilmiyorum ama sen at hele ne imiş bir gezelim siteyi... Mesaja git »
Yaşlı kadına karşıya geçerken yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Adamın arabası mı yoksa boşta kalmış bir araba mı bilemem ama yardım edeyim derken kötü duruma düşmüş değişik bir olay rusya galiba orası neyse umarı... Mesaja git »
mitmi güçlü siamı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Adın Furkan mı... Mesaja git »
Aylık 5000 lira maaş sizce nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bak kardeşim o parayı kolayca alamazsın şoför olarak iki iyi firma var o parayı verecek ya ups yada dhl (almanyada) dhl expressi bilmiyorum dhl 14 ci... Mesaja git »
Aylık 5000 lira maaş sizce nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nerede o senin gibi Almanya'da avrupada 1800 1900 euro amele maaşı diyenler ulan mesleğini yapsan dahi alacağın en fazla 1600 o kadar çekintiler var... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Piyasayı zannımca google pixel değiştirdi android furyasında o fiyat politakısıyla bakalım zamanla ne gibi olaylar gelişecek ki artık telefonlarda ama... Mesaja git »
Cipsin yanına en iyi ne gider? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzele benziyor deneyen yazsın... Mesaja git »
Osmanlıyı kötüleyen üyeye verdiğim cevap başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3Dh2fHbZ1ZmIs&ved=0ahUKEwjgwJyx3fzSAhVmGZoKHdqaB2IQwqsBCBwwAA&us... Mesaja git »
Arkadaşları

kerim35

GokhanDokmetas

.solitario.

Anesthesia`

D.Winchester

ExecutiveChef

OZYMANDIAS

s3n1

Gencbeyiin

Themistokles

online oyuncu

elkalem
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.102