Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
milesbroke
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Kasa İçin Eski PSU'yu Kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Yani Thermaltake kötü bir marka değil, bana göre son 3 yıldır fazla kullanılmamış 6 yıllık bir PSU o kadar da eski değil, dediğim gibi kalitesiz bir P... Mesaja git »
Yeni Kasa İçin Eski PSU'yu Kullanmak başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Yeterli gelecektir.... Mesaja git »
Yeni canavar bilgisayarım :) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Dikkatsizlik olmuş düzeltiyorum.... Mesaja git »
Yeni canavar bilgisayarım :) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
AM4 anakartlarda İntel'in H110M leri gibi gibi uygun fiyata alabileceğiniz yonga seti yok diye biliyorum yanlışsam düzeltin. FX serisi varken AMD ... Mesaja git »
ucuz ramler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Fark olacağını düşünmüyorum, ucuz olanı alın. Yorumlara da bakabilirsiniz kullananlar memnun gözüküyor.... Mesaja git »
İ7 6700K sadece 800 mhz de çalışıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yük durumunda nasıl, PCU-Z ve prime95 indirip yük altında nasıl çalıştığına bakabilirsiniz.... Mesaja git »
AMD cephesinde anakart büyük handikap yoksa Ryzen bana göre alınacak en iyi işlemci serisi şu an.... Mesaja git »
İntel Coffee Lake'lerin LGA1151 destekleme ihtimalleri var, ileride onlardan biriyle güncelleyebilirsiniz işlemciyi.... Mesaja git »
i7 2600 GTX1050ti'da darboğaz yapar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anakartla ilgili sorun olmaz. Verdiğiniz linkten gördüğüm kadarıyla maks. 8 GB RAM yazmış. 1050ti alabilirsiniz, RAM takviyesine gerek yok. Bence PSU ... Mesaja git »
i7 2600 GTX1050ti'da darboğaz yapar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mevcut ekran kartınız baya kötü, işlemcinizse gayet iyi, tipik bir hazır sistem örneği olmuş. İşlemciniz GTX 1060'ı da besler diye düşünüyorum yani 10... Mesaja git »
Arkadaşları

LegendWarrior

bulls23
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye'nin istikbaline, kendi benliğine, millî an'anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir. Mustafa Kemal Atatürk

Allah düşüncesi, yurt ve millet sevgisi, ahlâk duygusu ve aile bağları yıkıldıktan sonra geriye ne kalır? Her yabancı istilâyı kabule hazır, hayvanlaşmış bir yığın. Hüseyin Nihal ATSIZ
Sistem ve Tercihleri
TV
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.074