Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Doğukan S.
Gerçek AdDoğukan
Doğum Tarihi5 Haziran ****
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bu tiplere bitiyorum ya sahneden hayatlarına taşıyorlar şovu... Mesaja git »
Çalışmak İçin İdeal İş konusunu başlattı (7 gün önce)
LYS'ye girmiştim ve inşallah istediğim yerde tutuyor. Çalışmak için ideal bir yer arıyorum. Yaş 18 bu arada. 1500-2000 lira aylık kazanabileceğim bir ... Mesaja git »
İkinci Öğretim hakkında bilgisi olan ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Çoğunluk bu yüzden seçiyor zaten :)... Mesaja git »
İkinci Öğretim hakkında bilgisi olan ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Girerken üniversitesine göre değişiyor devlette bile 500 küsür lira veriyorsun. Üniversiteyi akşam saatlerinde okuyorsun. Diplomanda herhangi bir fark... Mesaja git »
DİL-3 25K İstanbul'da Ne olur ? konusunu başlattı (14 gün önce)
Evet abilerim kardeşlerim bilgisi olan beni aydınlatabilir mi ? 25k yaptım dil-3'ten. İstanbul'da herhangi bir devlet üniversitesinde herhangi bir böl... Mesaja git »
Vampir Şehri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Önce kurları düşürdüler. Mecbur iade yaptılar yatırımları. Şimdi de bakım ayağına 2 haftadır uyutuyorlar milleti... Mesaja git »
Uyuşturucu İğne Ektisi Ne Zaman Geçer ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen bugün bana da 2.yi vurdu 3 saattir uyuşuk gittikçe daha da uyuşuyor. Konuya baktım ne kadar sürer diye. Yemekte yiyemedim arkadaş ya... Mesaja git »
Sinavda osurdum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kardeşim sınav stresi ve heyecanı derken bu tarz şeyler olabilir, normaldir. Sıkma canını.... Mesaja git »
TürkNet Kota Hatası ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 gundur gece yaptigim download ve uploadlar islemiyor. Dun gece 3te film ve oyun indirmeme ragmen hepsi gunduz diye yansimis. Canli destekle il... Mesaja git »
TürkNet Kota Hatası ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sistem modeme entegre hata olmasi imkansiz dediler bende bi bekleyelim 3-5 gun dedim 4.gun guncelleme yaptilar. Sorun cozuldu kotayi assaydim eger ek ... Mesaja git »
Arkadaşları

gokhangokhan33
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: OUTLAST [STEAM KEY] #10TL#
Alıcı: Sevliev
Tarih: 27 Şubat 2016; 17:20:21
Yorum
Paypal yoluyla sıkıntısız ve hızlı alışverişimi tamamladım.
İmza
~ I'm gonna make him an offer he can't refuse ~
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Basketbol
Golden State Warriors

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.065