Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seco4
Gerçek Adsercan akgün
KonumZonguldak,Ereğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
merhabalar Seat İbiza 1.2 TSİ 90 BG (2016) aracım için LPG dönüşümü sonrası ortalama yakıt tüketim değerleri nedir? Fiyat bilgisi de verirseniz sevin... Mesaja git »
Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arabaları beraber aldık zaman ne çabuk geçti bakım zamanları geldi:) yağ konusuyla başlıyim, ben sorduğumda servis hiç diretmeden siz bilirsiniz tabi... Mesaja git »
Yeni Ibiza 1.0 EcoTSI 110 hp DSG S&S İzlenimlerim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar geçen hafta aracımın 15bin bakımını yaptırdım. Fiyat olarak 690 TL ama yardımcı oluruz dediler.635 Tl son fiyat oldu.Silecek suyu... Mesaja git »
YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar geçen hafta aracımın 15bin bakımını yaptırdım. Fiyat olarak 690 TL ama yardımcı oluruz dediler.635 Tl son fiyat oldu.Silecek suyu... Mesaja git »
YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
şehirler arası 4 litre yakar d,yen arkadaşlar otobanda 75 km/sa hızla gidiyo sanırım... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar, telefonum 2,5 senelik oldu artık düşe düşe her yeri çizik içinde. kasayı komple değiştirmek istiyorum. İnternetten yedek parça a... Mesaja git »
Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2016 - ! GUNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ilk defa kredi çekerek birikim yapmayı düşüneni görüyorum hocam bence siz baştan bi hesap yapın... Mesaja git »
Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2016 - ! GUNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
kalan parayı vadeliye koymadaki mantığı anlamadım? o paranın getireceği faiz sizin ödeyeceğiniz faizden az olacaktır... Mesaja git »
///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
çok fazla kullanmadım açıkçası.toplamda 400 km belki kullandım. dediğiniz bağırma olayını spor modda bide düz yolda 100 km üstüne çıkınca duydum zorl... Mesaja git »
///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
şuan 1.2 tsi ibizaya biniyorum, kız arkadaşımda 2016 1,33 otomatik yaris vardı yokuşlarda bir ibiza kesinlikle değil yakıt tüketimi olarak bir ibiza... Mesaja git »
Arkadaşları

jordi

TMoE

hacıtitrettin

TheElectric

cngz4855
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.121