Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saydam330
Gerçek Adhuseyin gurbey
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/how-to/post-battery-life-t3587865 S8+ için bakabilirsiniz.... Mesaja git »
Sonuçta ben kendi kullanım şeklime göre yazdım bugüne kadar da hiç pil performans fotosu paylaşmadım yarin ekleyeceğim. Ayrıca xda de hem s8 hem... Mesaja git »
Benim 3. Günüm ilk gün müthiş 2. Gün kötü oldu şarjım,uygulamaları araştırdım 2. Gün aktif ettiğim google fotoğraflar uygulaması tüm eski resimlerim... Mesaja git »
Bildirim çubuğunun indirilmesinin kısa yolu nasıldı arkadaşlar?... Mesaja git »
Ekran çözünürlük kaçta kullanıyorsunuz acaba?... Mesaja git »
S8 mı s8+ mı acaba?... Mesaja git »
Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba ben atv4 u geçen hafta aldım, ilk aldığımda android den web deki filmleri atv4 e gönderebildim ama sonra kendi kendini güncellemiş ve şimdi gö... Mesaja git »
4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba ben atv4 u geçen hafta aldım, ilk aldığımda android den web deki filmleri atv4 e gönderebildim ama sonra kendi kendini güncellemiş ve şimdi gö... Mesaja git »
Hangi mağzadan aldınız acaba?... Mesaja git »
Bu sorun youtube kaynaklı olabilir benimde tablet de çökme yapıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

coldasice73
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.131