Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barutttt
Gerçek AdMurat KAPLAN
KonumSamsun,Terme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Herkese hayırlı akşamlar. Şimdi size pc de creative ses kartı olan arkadaşlara sony hw700ds kulaklık tan bildiğim kadarıyla oyunlarda dts 5+1 ses al... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Slm .Dün DODANLI hocamdan(dürüst bir satıcı herkese tavsiye ederim) almış olduğum yeni samsung vr gözlüğüm geldi .Gelen gözlüğü arkadaşlarla birlikte ... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bugün DODANLI hocam dan yeni samsung vr almış bulunmaktayım.Ürün elime geçer geçmez eski samsung vr ile yenisi arasında ne gibi farklar var inceleyip ... Mesaja git »
Bugun yeni nesil not 7 nin yaninda verilen vr denedim.eskisine kiyasla bugu olayini cozmusler.gorus alani daha iyi digerin de goruntu biraz dar kaliyo... Mesaja git »
Oculus Rift Türkiyede Nerde Bulunur. (Mimari için VR) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Merhabalar öncelikle Oculus rift almak istiyorum. HTC View de olabilir ama kullanma amacım Cad(yani mimari) programlar. Sanırım oculus daha çok açıkmı... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Baofeng 4 ve Samsung vr gozlükler arasında fark var arkadaşlar. Sanılanın aksine olay sadece yazılımdan ibaret değil. iki gözlüğü kullanım arada dağl... Mesaja git »
[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
samsung vr gözlüğüm de geldi.Saygılar... Mesaja git »
Shinecon gözlük için uyuşmazlık açmıştım.zaten gözlüğü daha istemiyorum.ne kargo bilgilerim var nede mal elime geldi satıcıyı durumdan haberdar etmişt... Mesaja git »
Aliexperese den şöyle bir mail geldi ne yapmam gerek. Dear murat kaplan, Thank you for contacting AliExpress. I am sorry to hear that you are n... Mesaja git »
Ben sh -elektronıcs firmasını aliexperese şikayetettim.40 gün boyunca shinecon vr yi bekledim dayanamayıp Türkiye'den aldım memnun kalmayınca elimden ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.211