Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaLminSSaH
Gerçek AdÖzer ŞAHİN
Doğum Tarihi25 Temmuz 1986
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ne egeayı seviyosunuz ne civici ne talismanı. Sizi ne tatmin eder ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
%100 Yerli üretim, tamamen yerli sermaye ile araba yaptılar da biz mi almadık? tamamı ülkemde kalacaksa kar sermaye vs hacı murat gibi bile olsa ben a... Mesaja git »
Yeni Civic Satışlarda 2.sırada. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu lpg li yeni civic tahmini şehir içi ne yakar?... Mesaja git »
Hatsan BT65-QE ELiTE LW PCP LÜTFEN YORUM başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Duruyor özelden yazdım.... Mesaja git »
Malum Sitedeki Oluculer Hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bunlar güneşli güzel günlerin benim L200 ilanıma adam 8 bin indirim yap yerine 20 kilo kaşar bilmem kaç kilo bal vereyim dedi.... Mesaja git »
YENİ 2017 Mercedes E-Class Ve C-Class Cabrio başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başkan çok doğru diyorsunda bende meselea 2.0 benzinli vardı beni sıkmıştı biraz neden dersen, kimi cabrio aracı hafta sonu yada nadir gezme amaçlı ku... Mesaja git »
YENİ 2017 Mercedes E-Class Ve C-Class Cabrio başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir galeri sanırım ithal etmiş araba İstanbul gümrükte lakin bu süper zeka arkadaşlar yokluğu fırsat bilip 100 bin euroya satmaya çalışıyor umutsuzca ... Mesaja git »
Sanırım c180 cabrio nun yeni kasada e den pek farkı yok ve sanki daha beğenildi?... Mesaja git »
Bir türlü anlam veremiyorum bu adamlar neden metal tente yapmazlar? maserati vs hepsi kumaş tente akıl sır işi değil.... Mesaja git »
Bugün bir arkadaşım ile tamda bunu istişare ettik aramızda aslında gerçi konumuz ses değildi bu tip kot ve kumaş tenteleri park halinde iken maalesef ... Mesaja git »
Yardım ve değerli fikirlerinize minettarım :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094