DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Dacia Sandero Stepway'ı nasıl bilirsiniz.
50
Cevap
0
Favori
36.047
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Dacia Sandero Stepway'ı nasıl bilirsiniz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3061 Mesaj
      27 Mayıs 2012 01:19:20 Konu Sahibi
      evet sorum açık ve net .
      çevrenizde kullanan varmı
      donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

|
      |

Ajattara
    • Teğmen
      213 Mesaj
      27 Mayıs 2012 01:28:36
      iyi biliriz. gömün
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 9 saat 7 dakika kadarı kaldı.
      27 Mayıs 2012 01:31:39
      sandero nun kendisi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

# Xiaomi # Mi5 64GB Siyah
      # Xiaomi # Yi Aksiyon Kamerası
      # MSI GE620DX # i7-2670QM - GT555M - 8GB DDR3 - 750GB HDD - 15.6' Full HD
    • Yarbay
      5152 Mesaj
      27 Mayıs 2012 01:33:16
      daciadan sonrasını okumadım o derece
      |
      |

Apple İmac 21.5 Late 2013 2.7 Ghz İntel Core İ5
      Apple İphone 7 32GB Matte Black
    • Yarbay
      2980 Mesaj
      27 Mayıs 2012 01:34:25
      Normal hali zaten leylek gibi dostum dahada yükseliyor Bence gereksiz bi otomobil polonun falanda o tip araçları var :) gereksiz tasarımlar
      |
      |

• Yarbay
      13204 Mesaj
      27 Mayıs 2012 01:39:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

evet sorum açık ve net .
      çevrenizde kullanan varmı
      donanım manyağı bi insan değilim.

saygılarımla

Sana ilk cevabı ben yazacaktım. Bak gör. Birazdan araba hakkında hakaret, küçümseme, hor görme mesajları gelecek diyecektim. Hem de ismi sırf Dacia olduğu için. Ama demedim.
      |
      |

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.
    • Yarbay
      3061 Mesaj
      27 Mayıs 2012 02:36:54 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

sandero nun kendi 3yıldız almış... stepway de çok farklı değildir kanımca..

|
      |

Ajattara
    • Binbaşı
      1054 Mesaj
      27 Mayıs 2012 02:50:25
      Stepway
      3 cm kadar daha yüksek
      16' jantlara sahip
      far içleri siyah
      ABS standart yolcu hava yastığı yok
      2x15W radyo cd mp3
      krom renk kapı kolları
      yakıt tüketimi olarak yerden yüksek olması, büyük jantlar ve üstündeki kit yüzünden diğer sanderolardan biraz fazla olacaktır...
      standart bi sanderodan pekte bi farkı yok aslında.
      |
      |

2004 mercedes E270 cdi
      2012 volkswagen Scirocco 1.4 TSI 210 hp+dsg
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      27 Mayıs 2012 03:06:20
      cross polo çakması birşey olarak bilirim
      |
      |

Taze fikirler , üstün otomobiller
    • Yarbay
      2122 Mesaj
      27 Mayıs 2012 04:26:14
      dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
      sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

ancak şu zamanda, o parayı (33.000 tl) dacia ya bağlamak beni düşündürüyor.
      dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp
    • Yüzbaşı
      920 Mesaj
      27 Mayıs 2012 05:26:09
      quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

dacia sandero stepway 1.5 DCI 24.000 TL ye satılırken gerçekten alınabilecek bir araçtı (bizim hondayı aldığımız zamana denk geliyor, 2010 un şubat ayı)
      sandero stepway 1.5 dci 21-22 bin lira civarındaydı, o zaman bu soruyu sormuş olsaydınız kesinlikle düşünmeden alınabilir araç diyebilirdim..

ancak şu zamanda, o parayı (33.000 tl) dacia ya bağlamak beni düşündürüyor.
      dış görünüşü ne kadar güzel olsa da aracın içerisinde o atmosfer tamamen yok oluyor.

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
      bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
      ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.

• Onbaşı
      20 Mesaj
      27 Mayıs 2012 07:17:33
      33.000 TL'yi güvensiz, "bence" tasarımı iyi olmayan, dayanıksız, kalitesiz o araca vermek mi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      27 Mayıs 2012 08:41:31
      dün antalya migros avm'ye standı vardı dacia'nın, sandero stepway de vardı sandero ile yanyana. tipi idare eder ama iç dizaynı kesinlikle berbat. 1.5 dCi 90 hp e5 modeline 32.500 fiyat çekmişler. normal sanderoya 27.000 fiyat çekmişler ama benzinlimi dizelmi dikkat etmedim. kısacası benim açımdan sandero stepway sınıfta kaldı.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      562 Mesaj
      27 Mayıs 2012 14:08:16
      quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Alıntıları Göster

kesinlikle katılıyorum hocam dediklerinize.
      bende bir ara dacia düşünüyordum 0 sandero, gel gör ki bu 2 yıllık zaman aralığında fiyatlara 10 bin bindirdiler,
      ee tabi talep olunca vede piyasası oluşunca fiyatı şişirdiler.

Aynen bu duygularla okumaktaydım mesajları. Başka markalar fiyatları tavan yapınca millet yüzüne bakmadığı Dacia'ya yönelince onlar da uçurdular fiyatları. O zaman alan aldığıyla kaldı.

Bir süre sonra 2. eli de yükselecektir Daciaların. Alınmaz artık.

Araç fiyatlarının bu kadar kolay değerlendiği başka ülke yoktur herhalde. İşin kötüsü araç fiyatlarına zam geldikçe belli bir yüzdesi üzerinden alınan vergiler de artmış oluyor. Vergi artışları da otomatiğe bağlı bir bakıma.

Hangi Kur'an? Cehaletin elinde teberrük edilip kutsanan bir nesne olan Kur'an mı? Cinayetin mızraklarının ucundaki Kur'an mı? Yoksa çeyrek yüzyıldan daha az bir sürede, çölün dağınık ve düşman kabilelerini birleştirerek, dünyanın egemen güçlerini -Bizans, Sasani- çökerten, insanlığın kaderini ele geçiren, devrimci yapısıyla insanlık tarihinde yepyeni bir medeniyet ve kültür meydana getiren bir kitap olarak mı Kur'an?
    • Binbaşı
      1418 Mesaj

iOS Beta Tester
      27 Mayıs 2012 14:43:28

http://www.euroncap.com...ia_sandero_2008/340.aspx

|
      |

• Yarbay
      2112 Mesaj
      27 Mayıs 2012 15:06:19
      Sandero daha geçen yıl 17 bin tl değilmiydi?
      |
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      27 Mayıs 2012 16:25:32
      Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

• Yarbay
      2122 Mesaj
      29 Mayıs 2012 00:42:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Dostum saçma yorumlar gelebilir.Ama sen. Takma güzel ve dizeli çok ekonomik bi araçtır.Zaten o faciadan sonrasını okumadım diyen arkadaş geçen konudışında notlarını paylaşmıştı gelmiş onu bunye kötülüyor daha ehliyeti yok.

bu konuda zaten herkes hem fikir, sorun 23-24 bin TL değerindeki aracın 33 bin TL ye satılıyor olması.

dacia sandero stepway 1.5DCI
      TÜKETİM (L/100 KM)
      Şehiriçi 5,9
      Şehirdışı 4,6
      Ortalama 5,0

dacia sandero 1.5DCI
      TÜKETİM (L/100 KM)
      Şehiriçi 4,9
      Şehirdışı 3,6
      Ortalama 4,0

sene 2012
      GÜVENLİK
      Sizin güvenliğiniz herşeyden önce gelir. Renault'nun güvenlik alanındaki uzmanlığından yararlanarak, tüm yolculuklarınızda sizi korumak için yeni Dacia Sandero Yeni Stepway'i aktif ve pasif etkin güvenlik unsurlarıyla donattık.
      Aktif Güvenlik - ABS
      Pasif Güvenlik - Dacia Sandero Yeni Stepway'de maksimum koruma için arkada 3 kafalık ve 3 adet 3 noktalı emniyet kemeri var. 3 noktalı emniyet kemerleri önde ayarlı dahili güç limitörü ile donatıldı (göğüs kısmını daha iyi korumak için).

33 bin tl para verip aldığınız aracın aynaları bile elektronik değil,http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=785 yazmış olmak için özellik yazmışlar

-Arka sıra koltuğunda yüksekliği ayarlanabilir 3 adet kafalık
      -Çakmak (şunu yazmanın mantığı nedir?)
      |
      |

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp
    • Çavuş
      97 Mesaj
      09 Ağustos 2012 21:50:09
      hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

Ati - Amd!
    • Yarbay
      2691 Mesaj
      09 Ağustos 2012 22:06:45
      quote:

Orijinalden alıntı: JoSePH20

hayretle okuyorum mesajlarınızı.. 18 bin liraya 2010 model, daha 2 yaşında 40- 50 bin kmde fıstık gibi görünümlü bir araba alıyorsunuz bi de üstüne laf ediyorsunuz. o crash test videosunu yayımlayan arkadaş bi de 60 bin liralık ford un toyota nın videosunu izlesin bakalım çok fark var mı?? yok öbürü dacia dan sonrasını okumamış bilmem ne... parası olana 150 bin euroluk mercedesler de var, range roverler da... herşey parasına göre sonuçta! biz fiyatına göre nasıl buluyorsunuz onu merak ediyoruz. bi de bilen, kullanan insanlar yorum yaparsa daha makbul olur.

söylediklerinde haklısında bari fıstık görünümlü demeseydin şu tipsiz tenekeye tamam fiyatına göre idare eder
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.