DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
2013 Ygs-Lys // Eşit Ağırlık // ANA KONU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
64
Cevap
4
Favori
7.684
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> 2013 Ygs-Lys // Eşit Ağırlık // ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      344 Mesaj
      15 Eylül 2012 20:23:04 Konu Sahibi
      Değerli bölümdaşlarm gerek sayısal dan geçen gerek doğuştan tmci :) olan arkadaşlarımız hep beraber birbirimizle paylaşacak şeylerimiz vardır diye düşündüm hep bir başlık altında olmakta ayrı bir avantaj ve güzellik olur gibi geldi bana.
      Genel olarak sık sorulan
      +Kaynaklar
      +Hangi ders nasıl çalışılmalı
      +Hangi ders ne zaman çalışılmalı
      +Genel stratejiler
      +Çalışma periyodu / programı
      +Tmci ve fen

Hem yeni tartışma konuları hem de konular hakkında bilgilerimizi paylaşmamız hepimiz için yararlı olur
      >>> EŞIT AĞIRLIK <<

• Binbaşı
      1803 Mesaj
      15 Eylül 2012 20:43:04
      hedef boun isletme.temmuzdan beri calisiyorum.ygs'nin tm kisminin yuzde 95'i bitti.fenden de kimya+biyo bitecek.sizin nasil gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1528 Mesaj
      15 Eylül 2012 20:51:31
      bende tm ciyim bugün bi türkçeye bakayım dedim bakmaz olaydım normalde paragrafım iyidir ama 21 soruda 11 yanlışım çıktı moralim eksilere indi şuan ne çalışma isteği ne de başka bişey

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      15 Eylül 2012 20:56:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

hedef boun isletme.temmuzdan beri calisiyorum.ygs'nin tm kisminin yuzde 95'i bitti.fenden de kimya+biyo bitecek.sizin nasil gidiyor?

Aynı hedefi paylaşıyoruz mezun musun

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      15 Eylül 2012 21:09:17
      hedef pdr veya psikoloji kardeşm aralığa kdr ygs sonra ygs soru çözümü+lys asıl sınav lys ztn mezun değilm o yönden 1 eksim var ama okula sadece mat geo dersleri için gitcem gerisine gitmeyi düşünmüyorm açıkçası staj ile mat geo dersleri zor bi sene olcak herkese başarılar

• Binbaşı
      1803 Mesaj
      15 Eylül 2012 21:14:12
      quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

Alıntıları Göster

Aynı hedefi paylaşıyoruz mezun musun

evet dostum.

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      15 Eylül 2012 21:33:05
      Hedef ilk 1000 ayni hedefi gercekten paylasan ve hacettepe hukuga gitcek olan var mi arkadaslar

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      15 Eylül 2012 21:45:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

Alıntıları Göster

evet dostum.

Ben de mezunum ygs sarmıyo fazla sayısal dan geçtiğim için benim önceliğim edebiyat coğrafya şu aralar

• Binbaşı
      1803 Mesaj
      15 Eylül 2012 22:11:32
      quote:

Alıntıları Göster

Ben de mezunum ygs sarmıyo fazla sayısal dan geçtiğim için benim önceliğim edebiyat coğrafya şu aralar

aynen.konulari bitirdikten sonra daha da ygs acmam.bi 15 ekim civari fizik haric biter.sonra lys+ygs deneme.

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      15 Eylül 2012 22:34:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: yosiand

hedef pdr veya psikoloji kardeşm aralığa kdr ygs sonra ygs soru çözümü+lys asıl sınav lys ztn mezun değilm o yönden 1 eksim var ama okula sadece mat geo dersleri için gitcem gerisine gitmeyi düşünmüyorm açıkçası staj ile mat geo dersleri zor bi sene olcak herkese başarılar

hakkımızda hayırlısı tabi inşallah olur inanıp emek verdikten sonra :)

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      15 Eylül 2012 22:37:21
      quote:

Alıntıları Göster

hakkımızda hayırlısı tabi inşallah olur inanıp emek verdikten sonra :)

aynen kardesm

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      16 Eylül 2012 09:33:36 Konu Sahibi
      Tmci felsefe nasıl çalışmalı ?

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      16 Eylül 2012 10:54:05
      quote:

Tmci felsefe nasıl çalışmalı ?

koskoca bi yılda 20 saat çalışsan yeterli bence 7-8 konu var konu basşı 1 saat desek test çözümüyle birlikte tekrarı flnda derken 20 saat çalış

• Teğmen
      172 Mesaj
      16 Eylül 2012 11:01:28
      mezuna kaldım hedef iü işletme herkes ıcın hayırlısı olsun

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      16 Eylül 2012 11:05:20
      Beyler öncelikle düzenli bir çalışma programı hazırlayın.Hangi dersiniz kötüyse öncelik ona ağırlık verin.Tarih,coğrafya ve Türkçe dil bilgisi konularında muhakkak notlar alın.Ben not alıyorum ve her haftanın ilk dersinde o notları tekrar ediyorum.Misal Coğrafya Pazartesi mi var,Pazartesi günkü ilk ders tekrar ediyorum.

Şiddetli derler asi ırmağa ama kimse şiddetli demez onu sıkıştıran yatağına.
    • Yüzbaşı
      495 Mesaj
      16 Eylül 2012 11:16:57
      quote:

Orijinalden alıntı: colemerg1

Beyler öncelikle düzenli bir çalışma programı hazırlayın.Hangi dersiniz kötüyse öncelik ona ağırlık verin.Tarih,coğrafya ve Türkçe dil bilgisi konularında muhakkak notlar alın.Ben not alıyorum ve her haftanın ilk dersinde o notları tekrar ediyorum.Misal Coğrafya Pazartesi mi var,Pazartesi günkü ilk ders tekrar ediyorum.

benm programım sadece hafta sonunu kapsıyo kardeşm hafta içi okul ve stajım var çünkü

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      16 Eylül 2012 11:22:51
      Ben de tm ciyim hedefim hukuk bakalım hakkımızda hayırlısı

• Onbaşı
      31 Mesaj
      16 Eylül 2012 11:30:37
      İstanbul'da PDR'ye yerleşebilmek tek amacım. En üst sınır Boğaziçi Pdr benim için. 3. kez belkide son kez geleceğimi şekillendirecek bu sınava gireceğim.
      İstanbul, İzmir,Ankara hariç 2. senemde tüm işletme ve iktisat gibi bölümleri tutturduğum halde gitmedim. Umarım isteğim gerçekleşir ve rahat rahat okurum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Planım şu şekilde işleyecek: Mezunum doğal olarak. 25'inde başlıyor dershane, Dershane+Akşam 7'ye kadar dershanede test+konu tekrarı, eve geldikten sonrada 1 saat dinlenme 23.00'a kadar çalışma. Sonrada yatarım
      Sadece pazar günleri deşarj düşünüyorum. Diğer günlerimi derslerime adayacağım.

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      16 Eylül 2012 13:22:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: yosiand

Alıntıları Göster

koskoca bi yılda 20 saat çalışsan yeterli bence 7-8 konu var konu basşı 1 saat desek test çözümüyle birlikte tekrarı flnda derken 20 saat çalış

Çok isim terim var bi başına oturamadım tırsıyorm biraz

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      16 Eylül 2012 13:25:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ayemshocked

İstanbul'da PDR'ye yerleşebilmek tek amacım. En üst sınır Boğaziçi Pdr benim için. 3. kez belkide son kez geleceğimi şekillendirecek bu sınava gireceğim.
      İstanbul, İzmir,Ankara hariç 2. senemde tüm işletme ve iktisat gibi bölümleri tutturduğum halde gitmedim. Umarım isteğim gerçekleşir ve rahat rahat okurum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Planım şu şekilde işleyecek: Mezunum doğal olarak. 25'inde başlıyor dershane, Dershane+Akşam 7'ye kadar dershanede test+konu tekrarı, eve geldikten sonrada 1 saat dinlenme 23.00'a kadar çalışma. Sonrada yatarım
      Sadece pazar günleri deşarj düşünüyorum. Diğer günlerimi derslerime adayacağım.

inşallah bu sene herkes için en iyisi olur ben de dersanede konu dinliyorum eve gelmeden dersanede aksamlıyorm evde akşam tekrar konu çalışıyorum deşarj günümü beşiktaş belirliyor :)

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.