DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
App Store den uygulama indiremiyorum
32
Cevap
3
Favori
37.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> App Store den uygulama indiremiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2010 Mesaj
      11 Nisan 2011 17:21:00 Konu Sahibi
      iPhone dan iTunes tan birsey indirmeye çalıştığımda ( bilgisayarınızda iTunes oturumu açtığınızda kullanılabilir olacaktır) diyor bilgisayara bağladım iTunes oradan o programı indiriyor. Kısacası iphone app storeden indirmek istiyorum uygulamaları. Teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      743 Mesaj
      11 Nisan 2011 17:45:14
      kullanici hesabi acman gerekiyor. bence sormadan once bi google'da arastirsaydin dostum ?
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Nisan 2011 18:26:41
      Kayıt olacaksın ilk önce bence google dan geniş bir araştırma yap sen daha çok şey öğrenmen lazım ben de çok zorlandım ilk zamanlar.
      |
      |

• Yarbay
      2010 Mesaj
      11 Nisan 2011 18:29:34 Konu Sahibi
      Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.
      |
      |

• Teğmen
      159 Mesaj
      12 Nisan 2011 12:58:49
      evet aynısı bende de var sürekli sorup duruyo 2 uygulama indiyomm hopp bilgisayarına bağla öyle indir diyo neden bole anlamadım
      |
      |

imassage : dgngfb@icloud.com
    • Yarbay
      2865 Mesaj
      12 Nisan 2011 13:03:12
      Uygulamaların karşısında + bu işaret olanları itunes ile doğrulanması gerek veya ordan indirilecek bu durum bazı uygulamalar için gererlidir...
      |
      |

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"
    • Teğmen
      159 Mesaj
      13 Nisan 2011 08:23:46
      quote:

Orijinalden alıntı: semender86

Dostlar kullanıcı adım var falan var 4 5 aydır iphone kullanıyorum. Jailbreak bil yaptım iphone 4 /4.3.1. versiyon telefonuma bu birden bire böyle oldu.

Sorunu bide soyle dene bende oldu itunes te yukarda store bolumunde chek for available download .. bas bende sanki artık cıkmıyo
      |
      |

imassage : dgngfb@icloud.com
    • Teğmen
      188 Mesaj
      17 Nisan 2011 01:18:09
      soniki gündür bende itunes ten herhangi bişi indiremiyorum,
      ancak, update olan programlarımı indirebiliyorum, sorunumuz aynımı bilmem ama free olanlarda bile download başlamıyor,,,,
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      20 Nisan 2011 15:28:14
      Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.
      |
      |

• Yarbay
      10534 Mesaj
      20 Nisan 2011 17:42:57
      quote:

Orijinalden alıntı: myformat

Aynı problemi yaşıyordum çok araştırdım çözümü bulamamıştım benim işyerinde firewall var ve kısıtlı ip. full açık ip yaptım wifi sini problemsiz indirdi. deneyin derim.

Doğru söylemişsiniz. Bu bağlantı firewall tarafından engellendiği zaman sorun olabiliyor.
      |
      |

• Teğmen
      216 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Nisan 2011 17:52:00
      Bu problem bende esimin iPhone una kendi hesabımdan bir uygulama indirdiğimde oluyordu. Kendi telimin iTunes unu açıp kapatinca düzeliyor
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
    • Teğmen
      186 Mesaj
      20 Nisan 2011 21:20:40
      Arkadaslar bende ise güncelleme bilgisi olan bir uygulamayı update yapmaya çalıştığımda ise kart bilgime bağlanıyor ve indirmiyor. Free bir uygulama indirmeye çalıştım onda da kart bilgisi geliyor ekrana ve yine indirmiyor. Nasıl oluyor anlamadım. Bilgisi olan varmı.
    • Teğmen
      188 Mesaj
      21 Nisan 2011 22:51:28
      cevaplar için teşekkürler, işyeri kısıtlamalarında sıkıntı olmuş,
      dediğiniz gibi düzelttirdim, şu an giriyor...
      |
      |

• Yüzbaşı
      915 Mesaj
      21 Nisan 2011 23:55:57
      arkadaşlar bu sorun herkeste olan bir sorun eger bir uygulamayı indirmeyip öyle diyorsa hemen baska bi uygulamayı indirmeyi deneyin ama baska bi uygulama olacak kesin indiriyor onu indirdikten sonra indiremediginiz uyarı veren uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin kesin oluyor ben denedim en fazla 3 farklı uygulama degistiriyorsunuz ama 3 üncüde indiremediginizi kesin indirebilirsiniz deneyin
      |
      |

• Teğmen
      239 Mesaj
      07 Mayıs 2011 20:49:06
      arkadaşlar bugün ben de iphone 4 satın aldım ve uygulama yüklemeye çalıştığımda bu uyarıyı alıyorum..itunesden de kullanıcı adımı yazıp giriş yaptım ancak sorun hallolmadı bazı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda sürekli bu uyarıyı alıyorum.. yardımcı olursanız sevinim
      |
      |

• Yarbay
      2313 Mesaj
      23 Temmuz 2011 16:28:44
      Yok mu yardımcı olacak?

• Yarbay
      2617 Mesaj
      23 Temmuz 2011 19:09:25
      quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Yok mu yardımcı olacak?

Wifi baglantin falan tam mi ?
      |
      |

• Yarbay
      2313 Mesaj
      23 Temmuz 2011 19:12:33
      Evet...
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      25 Ağustos 2011 15:10:32
      Bende de aynı hata mesajı çıkmaya başladı. Hata aynen şöyle ".... programı bilgisayarınızda itunes oturumu açtığınızda indirme kullanılabilir olacaktır" .
      Bence bu hata apple ID ile ilgili. Çünkü Ipad'imde de aynı mesaj çıkmaya başladı. Hatta aynı hesabı kullandığım bir başka iphoneda da aynı mesaj çıkıyor.
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      26 Ağustos 2011 12:12:18
      DNS ayarlarınızı sıfırlayın arkadaşlar.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.