Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canadali
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Ekim 1956
Konumİzmir,Selçuk
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Telefonu 3 gündür kullanıyorum. 3G sorunu yaşamadım. Telefonun kutusunun alt kısmında özellikleri belirtilmiş. HSPA+ kısmında Sim1- GSM Quad Band/WC... Mesaja git »
Bugün çarşıda dolaşırken (İzmir-Selçuk) Avea İletişim Merkezine telefonu sorayım dedim.İçeride görev yapan dükkan sahibininin eşine Discovery varmı, d... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: speed_brain Arkadaşlar bi cevap verseydiniz bende oppo find 5 almayı düşünüyorum ama gümrük sorun olur mu? Olursa nasıl para... Mesaja git »
NEWMAN N1 // 4.3" IPS Android 4.0 MTK6577 1G RAM 3G GPS 8 MP başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla Orijinalden alıntı: yirmisekizli Jiayu g3 icin processing time 12 gun diyor. Elindeki stok mu bitti ac... Mesaja git »
: satılık samsung gt-s5620 monte(fiyat düşmüştür) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
pm.gönderildi.... Mesaja git »
: ### Laptop İçin Harici Dijital Tv Karti Tavsiyesi ### başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Arkadaşım Prof DVB-S2 7500 USB harici HD kart var kumandası vs. mevcut.Dvbdream ile hd olarak izlersin. Ancak türkiyede satışı yok.çinden alıyorsun.Fi... Mesaja git »
: Su maymuncuğuymuş meğerse.. [SS mevcut] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Üremiyorlar büyüyüp çatlıyor ve tekrardan şişiyorlar . (Daha çabuk büyümesini istiyorsanız şekerli ılık suya koyun ve yavaş yavaş çalkalayın)... Mesaja git »
: yardımm!" TWİNHAN SKYVİSİON DTV DİJİTAL TV KARTIM ÇAIŞMIYOR... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Tamam herşeyi yazmışsın ,fakat bilgisayarında hangi işletim sistemi olduğunu ve hangi driveri yüklediğini yazmamıssın.XP sp2 yüklü ise yardımcı olabil... Mesaja git »
: 325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Oğlum OZİ İzmirden 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN'a gidiyor. (Pazar sabah 7 uçağıyla ADANA'ya ....)... Mesaja git »
: merkezı sıstemde uyduyu 2ye bolmek başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Merkezi sistemde size tahsis edilen kablo bir tekil kullanıcı içindir.Bunada ancak bir uydu receiver veya tv kartını bağlayıp kullanabilirsiniz.İki ay... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.052