DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
DVD ve BR Film Satan Siteler???
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3051 Mesaj
      05 Ağustos 2012 23:56:56 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar.Dvd ve blu-ray film satın alabileceğim siteler önerebilirmisniz? D&R hariç.Şimdiden sağolun.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      13 Ağustos 2012 01:03:34
      idefix var. hepsiburada. hizlial .gittigidiyor .donanımhaber ikinci el bölümü

• Yarbay
      3051 Mesaj
      13 Ağustos 2012 13:24:27 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: qwxytz

idefix var. hepsiburada. hizlial .gittigidiyor .donanımhaber ikinci el bölümü

Hocam sağol idefix'i bilmiyordum.Ama dr'ye göre biraz pahalı sanki.Bu aralar dj 2.el bölümünden bakıyorum zaten.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      13 Ağustos 2012 19:54:35
      dr nin fiyatı uygundur ama özellikle dvd film konusunda çok kötüler. 20 tane film siparişi vermiştim 2010 da 8 tanesini bulabildiler. o sekiz film için de 1 aya aşkın süre bekledim. hani fiyat uygun kargo ücretsiz ama aceleniz yoksa sipariş verin derim. :)

• Yarbay
      3051 Mesaj
      13 Ağustos 2012 23:53:02 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: qwxytz

dr nin fiyatı uygundur ama özellikle dvd film konusunda çok kötüler. 20 tane film siparişi vermiştim 2010 da 8 tanesini bulabildiler. o sekiz film için de 1 aya aşkın süre bekledim. hani fiyat uygun kargo ücretsiz ama aceleniz yoksa sipariş verin derim. :)

2 hafta önce bi sipariş verdim ama gelmedi.

• Yarbay
      3729 Mesaj
      14 Ağustos 2012 01:29:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Alıntıları Göster

2 hafta önce bi sipariş verdim ama gelmedi.

yuhh amazon uk bile 2haftayı geçirmiyor neyin peşinde bunlar twiterdan filan bi söyle bakalım bi terslikmi var

|| Electrical & Electronics Engineer || Power System Designer of Spacecraft || Game Graphics Designer & Software Developer || Proud to Be a Geek ||
      Est Sularus uth Mithas / Şerefim Yaşamımdır
    • Yarbay
      3051 Mesaj
      14 Ağustos 2012 01:38:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Alıntıları Göster

yuhh amazon uk bile 2haftayı geçirmiyor neyin peşinde bunlar twiterdan filan bi söyle bakalım bi terslikmi var

Hocam yanında tabut sipariş ettim.Arıyorum hergün herşey hazır birtek stokta yokmuş 1 hafta sonra gelcekmiş.

• Onbaşı
      17 Mesaj
      14 Ağustos 2012 02:48:39
      Gelmiyor arkadaş. stokta olmayan ürünü bile internet sitesinden kaldırmadıkları için böyle süründürüyorlar milleti. dr ciddi anlamda problemliydi, hala problemli demek kendileri

• Yarbay
      2641 Mesaj
      14 Ağustos 2012 04:42:53
      D&R

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.