Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kompocyo
Gerçek Adhasan ödekbas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşım tamam Honda 4 yıldızda kaldı olabilir, isteyen alır isteyen almaz bu herkesin kendi sorunu ben 3 yıldızda olsa alırım.Söz konusu güvenlik o... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Son iki yıldır crystal paraiso verde resort hotel de kaldık, F/P oteli diyebilirim.Bu yıl temmuz ve eylüle yine gidecez nasip olursa.... Mesaja git »
Yeni aldığım aracıma cam filmi çektirmeyi düşünüyorum, özellikle donanım haber de yazılanlar benim için çok önemli fakat bakıyorum burası adeta pazarl... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 2 ay önce bir ürün sipariş ettim, ürün daha elime geçmedi.Firmaya mesaj yolladım bana gelen cevap siparişiniz bize ulaştıktan 24 saat sonra... Mesaja git »
LLUMAR CAM FİLMİ 249 TL 5 TAKSİT // ORAGUARD KAPUT FİLMİ 199 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İyi günler:kampanya yapmış olduğunuz LLumar AT serisi ürünü piyasada biraz araştırma yaptım,fakat kalitesi çok düşük olduğu için önermiyorlar hocam aç... Mesaja git »
Yeni civic lpg tüketim değeri. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende de 2001 model corolla 1.4 terra vardı 7 yıl kadar kullandım.30 lt lpg ile şehir içi 320 şehirler arası 440 km yol yapardım,yakıt bakımında... Mesaja git »
Yeni civic lpg tüketim değeri. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende 2017 elegans var 2 ay oldu alalı Ankara'da oturuyorum. Brc marka tüp taktırdım benzin gösterge ekranını ortak kullanıyor(2600 TL'ye takıldı).34... Mesaja git »
Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşım çok yakıyor demişsin ne yaktığını yazda bilelim.... Mesaja git »
****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum yapmam gereken nedir yardımcı olabilirmisiniz?... Mesaja git »
Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kaç litre gazla gittiniz bu yolu, çok iyi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063