Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UmudunuKaybetme
Gerçek AdOğuzhan Çağlayan
Doğum Tarihi5 Eylül ****
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3000 TL Monitör dahil sistem başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Yakın zamanda alacaksan ryzen 3 serisini bekle. Aciliyet varsa al sistemi.... Mesaja git »
Şehir dışında tıp okumaktan korkuyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Valla öyle hocam. Anne yanindan ayrılmak çok zor. Ben bir ya da iki sene izmir yapiyim diyorum. Bursadan guzel bir sehir izmir aslinda. Ama gitmek, or... Mesaja git »
BEHZAT RASULİ VİDEOLARI VE KİTAPLARI ALINMALI MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam cidden 500 lira mi Sadece?... Mesaja git »
SAKARYA VS CELAL BAYAR VS ULUDAĞ BİLGİSAYAR MÜH başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam egitimde hangisi daha iyidir bilmem. Kampus olarak Uludag baya büyüktür ama sadece büyüktür. Oyle çok bir oturma yeri, kafesi, parki yok. Ama ta... Mesaja git »
SAKARYA VS CELAL BAYAR VS ULUDAĞ BİLGİSAYAR MÜH başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam valla ben asosyalim :D iki senedir gidiyorum ama daha gorukle yuzu görmedim. Metak etmeyin, gorukle het zaman canlidir. Hem dersleriniz en gec 1... Mesaja git »
Hocam merkezde bir tane kyk var sanırım. Uludaga gidebilecegin mesafede bir tane var.... Mesaja git »
Kykda kalan arkadaşlarım var. Kyknin genel ortamini biliyorsunuzdur zaten. Okumaya geliyorsunuz kyk ya da ozel ne farkeder. Kyky biraz okula uzak a... Mesaja git »
Yok hocam merak etmeyin. Nilüferde suriyeli bulamazsiniz, kürt cok cok azdir, onlarinda parasi oldugu icin daha medeni davranirlar. Goruklede hele... Mesaja git »
Bursa yobaz degildir. Oy oranlari basa bas gelir. Ayrica kimse bursada el ele yurudun diye dönüp bir sey demez, diyemez. Ben daha gormedim ki yobazin ... Mesaja git »
Dedem anlamışmıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ne celiskili ailelerimiz var yahu. Diyorlar ki cinsellik gunah. Tamam zina gunah. Yaparsak agzimiza micarlar. Eee masturbasyon yapinca da suclu... Mesaja git »
Arkadaşları

Surfing with the Alien

Charles Bartowski

SonictheHedgehog-MZ

Anthony Hopkins

AUZEF

kurabiye1996

tasciali38

ComicerPrime

WonderWoman

Tekroo

Be4die
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.398