Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedimvural
Gerçek Adnedim vural
KonumBursa, Orhaneli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muhabbet kuşum ayağını basamiyor yardım! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler son durum şöyle şuan ayağını tuneğe koyabiliyor önceden havada tutuyordu ama fazla yüklenmiyor ayağına. Düzel... Mesaja git »
“Rejim” değil “Sistem” değişikliği once bunu öğrende gel sonra yorum yap!... Mesaja git »
Muhabbet kuşum ayağını basamiyor yardım! konusunu başlattı (2 ay önce)
merhaba arkadaşlar 5 gün önce oldu olay dişi kuşumun ayağı pencereyi kapatırken pencereye sıkışmış herhangi bir kanama olmadı ayağını 5 gündür hissetm... Mesaja git »
Bilet ile ilgili sorum olacak ? konusunu başlattı (7 ay önce)
merhaba arkadaşlar benim passolige kayıtlı numaramı kullanmıyorum kapalı o yüzden passo.com.tr den bilet alamıyorum güvenlik şifresi gelmediği için, ... Mesaja git »
Bilet hakkinda sorum olacak yardim başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler yeni sözlesme istedim 1 hafta once hala gelmedi bakalim. Pazar gunu gişeden bilet alabilirmiyim ?... Mesaja git »
Bilet hakkinda sorum olacak yardim konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba arkadaslar benim passolige kayitli numaram kapandi kullanmiyorum. internetten mac bileti alamiyorum guvenlik şifresi yuzunden, Stadyum gişesin... Mesaja git »
LG G4 32GB ithalatçı garantili (Hepsiburada içerir) 1.249 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
4 Ay önce g4 aldım hepsiburada dan hic bir sorun çıkmadı gayet güzel.... Mesaja git »
13.6k KİŞİSEL BAYAN PROFİL SATILIR başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Evet duruyor hesap 14.8K oldu.... Mesaja git »
Aliexpres ürünümü neden göndermiyor yardim ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Tamamdır çok tesekkur ederim.... Mesaja git »
Aliexpres ürünümü neden göndermiyor yardim ? konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba arkadaslar Aliexpres den 19 nisanda sanal gerceklik gozlugu icin lens almistim hala gonderim yapilmadi siparis durumu neredeyse 2 aydir su sek... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.062