Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Darkweither
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Google'da Staja Basladim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Ozel mesajlara cevap yazmaya calisiyorum ancak onceligim konuyu guncellemekte olcak, o yuzden cevap yazamazsam lutfen yanlis anlamayin. Kisisel bile ... Mesaja git »
Amerika Hayat ve Dunyanin En Iyi Universitelerinden Birinde Okumak [MEZUN OLDUM] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Arkadaslar, 5 yil icinde elimden geldigince herkese yardimci olmaya calistim. Ancak herkese ozel mesaj yoluyla cevap vermem mumkun degil ama buna... Mesaja git »
Herşeyde en iyiler neden yengeç burcundan çıkar? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
futbolda messi boksta mike tyson yüzmede Michael phelps bilimde Nikola tesla güçlülükte zydrunas savickas komutanlıkta büyük İskender ve sezar güzelli... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Deneme... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beyler lütfen objektif olun ya sadece kendi tarafınızdan bakmayın olaya belki bizim de bazı sarı kartlarımız es geçildi ama ortam gerilmesin diye hake... Mesaja git »
arkadaşlar aöften nefret ediyoruz ama arada faydası oluyor. office365 programlarını ücretsiz kullanabiliyorsunuz ben yükledim https://www.anadolu.e... Mesaja git »
RedBull 1.50 CarrefourSA başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Son kullanma tarihlerine dikkat edelim... Mesaja git »
Turkcell Hesabım ile Salla Kazan başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hayattaki şansım aylık 10 gb internet çıktı ama kasım sonuna kadar... Mesaja git »
Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme | ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
http://i.hizliresim.com/ZVdlZ3.jpg Arkadaşlar, forum üyeleri evde nasıl vücut çalışabileceğine dair sürekli yeni konular açmakta, bizler de he... Mesaja git »
Şınav, Mekik ve Barfiks Programları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Şınav çekmekte zorlanan, şınav sayısını artırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmek adına, yabancı bir sitedeki 6 Haftada 100 Şınav Programı'n... Mesaja git »
Arkadaşları

brk-bjk

AMERICOS

Bos İnsan

Centilmen.4444
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ben Sultan Fatihim, önündeyim İstanbul’un.
Yakarım bu şehri yüzünde bir tebessüm için.
Yoksa gül yüzünü güldürmeyen sultanlığı istemem, İstanbul’u istemem.
Ben bir garip yunusum, yazdığım sensin, yandığım sen.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.112