Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
G.Ceylan
Bir Önceki Kullanıcı Adımarcoxx
Gerçek AdG Ceylan
Doğum Tarihi10 Ağustos 1983
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir Kodamanlar klasiği... 1000 - 998 Herkesin eline sağlık.. İyi geceler..... Mesaja git »
Bu gece güncelleme ile ilgili canlı yayın var. ... Mesaja git »
İlk gelen paketteki haritaların hepsi iyi bence.. Bundan sonra da Rusya geliyor, Gelibolu geliyor... Almayanlar pişman olacak. DLC haritaları a... Mesaja git »
Yine ben olmadan güzel maçlar olmuş. Bana bir kastınız mı var, ne zaman girmesem kafa kafaya maçlar oluyor Bu gece dönüyorum aranıza.... Mesaja git »
server da oynuyor ve bu sayfa da bize eşlik ediyorsanız..BF1 nickinizi lütfen imzanıza EKLEYİNİZ. [/size] 41 yaşındayım ''Çocuklar uyudu,ha... Mesaja git »
Dün akşamdan... Finale dikkat... [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=5dQeGcG2ksw]... Mesaja git »
Herkesin Bayram'ını kutlar, hayırlı kandiller dilerim Dün gece yine güzel oyunlar oldu. Manga olarak çok uğraştık ama bizim gayretimiz yetm... Mesaja git »
Bi ara C ile B arası pazar yeri gibiydi Her delikten birisi çıkıyor Bence Süveyşi ortalara alalım, ilk harita olmasın Bayrakların aynı çizgide o... Mesaja git »
Kanlı Cuma gecesinde Amiens efsaneydi.. Artık son saniyelerde E bayrağına koşarken, 998-997 gibi bir skor var vardı.. Efsane bir maçtı.. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: gcey77
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone 6
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Tablet
iPAD (3rd)
Notebook
Apple
PSN ID
gcey77

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078