Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jackal78
Gerçek AdJackal
Doğum Tarihi18 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Almanya'da çifte vatandaşlık kaldırılsın talepleri artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Türkiye'nin bir Orta Doğu Diktatörlüğüne dönüşmesini Almanya ister mi, istemez mi? "Almanya bizim kara gözümüz kara kaşımıza kurban olduğundan" ya d... Mesaja git »
Çiftçilik-Hayvancılıkla uğraşmadan "devlet şu kadar kredi veriyor" vs. lafları çok boş .. İşin içine girince anlarsınız neyin ne olduğunu. Dışarıdan s... Mesaja git »
Ne yapıyoruz ne bekliyoruz? Küçük çaplı bir sanayiciyim, imalat yapıyorum. Aynı zamanda memlekette bağ-bahçe var, tarım ile de uğraşıyorum. Sanayi... Mesaja git »
BATIYI İÇ İŞLERİMİZE ALET ETME HEVESİ??? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
seçimle gelen seçimle gider anladık da seçimde hırsızlık yapan nasıl gider onu de bana?... Mesaja git »
Almanya'da çifte vatandaşlık kaldırılsın talepleri artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana ne atasından tarlasından.. O kadar seviyorsa, düşünüyorsa vatanını gelir yaşar burada. Hem adam olan yemek yediği kaba pislemez. Bunların çoğu za... Mesaja git »
DonanımHaber BOYKOT Topluluğu ( #HAYIR ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tükürdüğünü yalamış.. Buradaki Evetçiler de hala adamı savunuyor ... Mesaja git »
Erdoğan: "Ben her an ölebilirim." başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Başlığı görünce ben; inş cnm ya!... Mesaja git »
Almanya'da çifte vatandaşlık kaldırılsın talepleri artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Önce okuduğunuzu doğru anlayın. Adamlar çifte vatandaşlığı kaldırmak istiyor. Yani ya Alman ya da T.C vatandaşı olacaksın, birini seç diyor. Ki bence... Mesaja git »
Mührü basmayı unutanlar suçlu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İnsanlar cehaletiyle övünür olmuş. Şaka gibi milletiz..... Mesaja git »
#RAPOR YAYINLANDI# Oyumuza Sahip Çıkıyor, T3 ile Tutanak Çitliyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Silme hayır diyince ...Toplam oy sayısı 31... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.127