Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sadi_33
Gerçek Adşadi bilgen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaslar bu et teklifi mevzuyu nedir.bildiğimiz Kişiye özel tbg mi. Yoksa teklifi sizmi yapıyorsunuz.... Mesaja git »
OKEY Prezervatiflerde İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1 hafta kısmı doğru ancak adet ten sonra olacak. En güvenilir dönem ise 1 hafta kala.... Mesaja git »
2 LİTRE ŞALGAM 3 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/2036951/d2f10747-3fd1-47d9-af85-5615dab69f41.jpg Serafresh salgam içindekiler bölümü.... Mesaja git »
2 LİTRE ŞALGAM 3 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Salgam konusunda gurme olmasam da ,bir tarsus lu olarak, çocukluğunda okul önlerinde tablacilardan salgam içe içe , iyisini kotusunu ayırt eder olduk... Mesaja git »
hepsiburada head&shoulder's yaniyoooorrr başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Haber veren arkadasa Tskkr. 2 tane kaptim... Mesaja git »
Göktepe tahinleri Nam-ı diyar BOZKIR tahini Fabrikasından satış başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Deneme amacli 2 kg kepeksiz siparisi vermistim. Bugun teslim aldim. Harbiden cok yogun ve hissedilir bir tadi var. Rengi bile bariz ben kaliteyim diyo... Mesaja git »
Migros carte d'or selectionlar 6.99 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Az önce aldım. Dikkat etmeden. 12.99 u fiste görünce bir öf çektim karşıki dağlar sallandı. Sırf ucuz mus, kış günü tatlı niyetine alayım dedim. İşin... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayin 16 sinda yaptigim alisveristen İnsertteki bisküvi puanları bana bugün yattı arkadaşlar. Toplamda 5 tl. 4 tl bisküvi kampanyasından. 1 tl biscolat... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende ayin 16 sinda yaptığım alışverişi şimdi kontrol ettim. Yatmamis bana da. sizin durumda bir degisiklik varmi... Mesaja git »
Göktepe tahinleri Nam-ı diyar BOZKIR tahini Fabrikasından satış başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şurda millet 3 kuruş ekmek parası kazanmaya çalışıyor niye engellerler anlamam. Yazıktir günahtır yapmayın.Millet coluk çocuğunun rizkini kazanıyor.B... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.086