Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Obsidian One
Gerçek Adno nick no nick
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
American Gods (2017) | Bryan Fuller başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Çıktığından beri başlıyım diyordum şimdi nasip oldu.Çok sert bir dizi diye görmüştüm birçok kişiden fakat hiçte öyle bir dizi olmadığını gördüm.Kitab... Mesaja git »
Prey (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oyunu bitirdim,çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.Kötü ile idare eder arasında kaldığım bir oyundu.Çok sevdiğim tema/konu olmasına rağmen beni hiç sarma... Mesaja git »
Total War: Warhammer (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yavaş gel istersen,tamam warhammer fantasy büyüktür fakat lotr ile kıyaslanamaz bile,lotr evrenin sadece yüzde 10'u açığa çıkmıştır ve sadece bili... Mesaja git »
Darksiders III[ANA KONU][DUYURULDU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Pre-alpha olmasına rağmen çok iyi duruyor,sabırsızlıkla bekliyorum.... Mesaja git »
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
@secokul Zevk konusunda;oynadığın sınıfa göre değişen birşey bu,bazı ırklar bazı sınıflarda daha iyi ona göre seçmen daha iyi olur. @SonictheHe... Mesaja git »
Outlast 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
İlk oyunu hiç sevmemiş biri olarak bu oyun fena değildi diyebilirim.Hikayeside idare eder fakat oyun tam anlamı ile walking sim. olmuş.Bu tür oyunlard... Mesaja git »
Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Trailer güzel olmuş beğendim fakat daha ciddi bir şekilde görmek isterim thor u zaten bu durum için deadpool var başka birine daha gerek yok. Bu ar... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Off topic fakat genede yazıyım; Scenein belli bir amacı ve kuralları var bunların dışına çıkmazlar ve bunlara uymayanlar gruplarında bir yer edinemezl... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende bir şeye dayanarak söylüyorsun sandım,o zaman bende yorumumu söyleyim yanlış bir çıkarım çünkü cpy p2p grubu değil scene,p2p gurubu olsa hadi b... Mesaja git »
Peki bunu neye dayanarak söylüyorsun ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Sp4rtacus

NomedTR

SonictheHedgehog-MZ

SONKAGE

xX.3B.Xx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.170