Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Agathocles of Syracuse
Bir Önceki Kullanıcı AdıKnight Artorias
Gerçek AdKerem Aytekin
Doğum Tarihi1 Ekim 1997
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben 32 bin yaptım TM-3 te. Arkadaşım 140 bin. O hukuk okurken şu an ben maliye okuyorum. 1 puanla kaçırdım hukuku evet adalet.... Mesaja git »
Putin ve Dondurma başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Altyazılardan ingilizceyi açın. Kısaca gömüyor Çeviremeyenler için ise şunu diyor: Bir evlilik gecesinde ne olursa olsun sabahki durum değişmeyecek... Mesaja git »
Faşist dediklerinizden diyip bunla övünüyor birde. Senin gibiler Fırat şehidimizi savunmasın.... Mesaja git »
Hamilelik testi çift çizgi çıkıyor ???? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şeker hastalığı vardır git bi doktora görün... Mesaja git »
TSK yı terörist ve katil yerine koymak başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Gördüğüm ilk yorum: Bu filmde emeği geçen herkesin a... Haklı.... Mesaja git »
Çorumda ilginç ihmaller zinciri kaza! İnsanın aklı almıyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Farkettiysen araba kadının üzerine geldiğinde koşarak geliyor aynı t shirt lü kadın... Mesaja git »
Türkçede neden bu kadar fazla istisna ve tutarsızlık var? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kardeşim iyi misin? İngilizce desen direk irregulars diye apayrı bir kategori var grammerde. Fransızca desen aynısı. İnsan cahil olmasın.... Mesaja git »
Kendinizi Geliştirme Yöntemleri başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Şimdi ilgi alanına göre de değişebilir ama kesinlikle tavsiye ettiğim bir kaç yazar ve kitap var bunlar: Orhan Pamuk - Kara Kitap edebiyat dalında ge... Mesaja git »
Birazda mekanda içelim SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yarasın ben kardeşime... Mesaja git »
Youtube Türkiye'nin haline bakın yazık gerçekten başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
E bunlarda büyüyecek sonuçta 0-15 yaş arası olması normal. Ama en azından kardeşiniz akrabanız falan varsa bunları izletmeyin gidin düzgün kanallar i... Mesaja git »
Arkadaşları

Thomas Müller

CastellonA

cr4ck.

Quadrifoglio Verde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.156