Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mp_albatros
Gerçek Adzafer öztürk
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
incehesap.com Seagate 1TB HDD Hediye Ediyor - Sonuç Açıklandı- başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Diğer konuda mesaj ve sayfa sayısı çok fazla olduğundan dolayı konuya erişim sağlanmakta güçlük çekiliyordu.Bu sebeple yeni... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
eyw. hocam.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar bir sorum olacak. amazon.de den ayakkabı aldım satıcı ve dağıtıcı amazon, ürün kargoya yeni verildi. ürünün sayfasına girdiğimde fiyatı düş... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
Amd phentom ii x4 945 işlemci için ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Tesekkurler hocam. ... Mesaja git »
Amd phentom ii x4 945 işlemci için ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam peki rx 460 veya 1050ti ile darboğaz/bottleneck olma olasılığı var mıdır?... Mesaja git »
hocam peki bunun ayarında muadili başka ne olabilir?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Amd phentom ii x3 945 işlemci ile en verimli kullanabileceğim ekran kartı tavsiye edebilir misiniz? anakartım ise Gigabyte 7... Mesaja git »
Arkadaşları

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.516