Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_giray_
Gerçek AdGiray Çakır
Doğum Tarihi27 Nisan ****
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metal Gear Serisi 30 Yaşında başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ulan MSX oyunlarını bile oynadım bir tek PS3 olmasına rağmen MGS4'ü oynayamadım şu seride... Mesaja git »
Skyrim Gelecekte Ücretsiz Mi Olacak? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Adam kısmen bildi bence... Mesaja git »
PlayStation 3 Üretimi Japonya'da Sona Erdi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
[quote]Orjinalden alıntı: TheCapedCrusader <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: _giray_ Uncharted 3 gibi ünlü Türk ... Mesaja git »
Zamanında Killzone 3 ile verdikleri silah daha iyidi, sırf kazıklamak için satıyorlar, ah Sony ah, ne gerek vardı zamanında PS Move ile, şimdi ise VR ... Mesaja git »
Bu Hafta Çıkış Yapacak Oyunlar (30 Mayıs - 2 Haziran) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rising Storm 2'yi alacaktım %25 indirim bitmeden, herhalde indirimi kaçırdım.... Mesaja git »
PlayStation 3 Üretimi Japonya'da Sona Erdi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uncharted 3 gibi ünlü Türk oyuncuların seslendirdiği bir şaheser bu konsola çıktığı için hep favorim olacaktır. Geçen gün Uncharted 3 oynayayım dedim,... Mesaja git »
Alan Wake Steam'de %90 İndirimde başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tüh, elimdeki kartlar 3.41 ediyor... Mesaja git »
2si1 "Kotadan korkmayan" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Allah Allah, neden demin yazdığım gitmedi ya? Neyse, üşenerek hızlı hızlı yazayım, sadece kendi tecrübemi aktarıyorum, yanlışsınız gibi... Mesaja git »
Prey Yapımcısı PC'ye Neden Demo Çıkarmadıklarını Açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yeni nesil artık öyle sistem gereksinimlerine bakıp kaldırır mı kaldırmaz mı diye değerlendirmeyi bitiriyor. Bakıyorsun adamın istediklerine minimum G... Mesaja git »
Söylenti: Call of Duty: WW2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Perkler ve Killstreaklar abartılmasın yeter.... Mesaja git »
Arkadaşları

altunuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem: i5-4210U/4 GB Ram/GT840M.
Konsollar: PS3, X360, PS Vita, PSP.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.062