Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cutanis
Gerçek AdCüneyt
Doğum Tarihi22 Ağustos ****
MeslekReklamcı
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Serhat en garantisi komşularına sorman Ben evde ttnetten, iş yerinde superonline dan müthiş memnunum Çünkü ikisinide alırken komşulara sordum ve aldı... Mesaja git »
Yazın sıkıntımız çok olur dedim ama genç arkadaşlar güzel sahiplendiler serveri Hepsine burdan senin bu güzel yazını okuduktan sonra teşekkür edeyim... Mesaja git »
Şerif abi jabba unutmamış senin aksaray pavyonlarını Özledik valla çağır bir ara gelsin ekibi ile 26:30 dan itibaren izlersin... Mesaja git »
Sohbetli mangalarımızdan birine gel bir akşam. Sürekli ölmezsin. Bizde kafana kurşunla, popona şırınga aynı anda girdiği için ölümsüz gibi dolaşırsın... Mesaja git »
Katletmek demeyelimde abi böyle ben şimdi doldur boşalt yaparken sen kurşunun önünden geçiyon Yoksa bilerek, isteyerek sıkma yok yani gomutanım... Mesaja git »
Senin beni küreklemelerini video yapmak için sezonluk paket yapmak lazım Tek sezonda bitmez... Mesaja git »
Bu işim değil yaw Hobim valla, iyi yaptığım birşeyde değil zaten kanka... Mesaja git »
Sen cansın bize kardeşim benim Senin gibi adamı öldürmek bizde madalya sebebi ondan hep sen varsın (şaka maka denk gelmiş vallahi, Gomutana sıkıyoruz ... Mesaja git »
Geliriz Kanka... Mesaja git »
1-St. Quentin kayalığı 2-İmp. Kıyısı Aragone neysede amiensı çok oynamaya başladık onun yerine başka bir harita olsa olmazmı Ayrıca Tankların doğum ... Mesaja git »
Arkadaşları

dramkow
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Bursaspor
Tablet
ipad
Notebook
Apple
PSN ID
Cuneyd1453
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078