Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Materyalist ateist arkadaşlara sorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Su kainatın meyvesi insan değilse nedir? Bahsettiğiniz kusurlu durum benim bahsettiğim zayıf ve acizlikle aynı şey. rububiyet, ubudiyet ister. İnsan a... Mesaja git »
Şeytanla ilgili merak ettiğim bir soru? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Kibir ve mantik.melekler ve şeytana göre Adem a.s çok mertebece düşük, böcek gibi birşeydi.Adem a.s in hakikatini çözemiyorlardi.Seytan kibir ve mantı... Mesaja git »
Materyalist ateist arkadaşlara sorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
İnsanın her özelliğinin muazzam bir şekilde mizanli ,ölçülü,sanatli, bir yapıda olduğunu herkes kabul eder,buna bir itirazının yoktur herhalde..peki b... Mesaja git »
Din konusunda ne kadar cahil olduğunuz bir cümlede belli oluyor.Bir kere Türkçe Kuran olamaz, ancak meal diyebilirsiniz, Arapça dil olarak diğer dille... Mesaja git »
Güzel bir noktaya değinmişsiniz, bize Kuran yeter diyenlerin asıl amacı hadisleri inkar etmektir. Dinden hadisleri cikarirsaniz ortada birşey kalmaz ç... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Yaşı ilerlemiş futbolcular fiyattan çok daha uzun süre kontrat alma pesindeler. Pepe muhtemelen en az 3 yıllık kontrat isteyecetir.... Mesaja git »
Galatasaray bence uzun yıllar birdaha şampiyon olamaz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fenerbahçe cl ye neden gitmesin ki? Sizin fikrimize Gore seneye gs %100 şampiyon oylemi?Su an fb nin gs den kadrosu daha iyi.Takiminizin yarısi olan... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bruma kendini geliştiren bir oyuncu,su haliyle piyasası iki katına çıkar.Yuksek potansiyeli var.Gs acele etmese 20 den aşağı satmazdi.... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ La Liga [33] UCL [12] ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ramos cezalı oluyor herhalde finalde.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyunda hava topunu hiç alamıyorum yok mu bunun püf noktası?Birde hiç dribling yada çalım atamıyorum, bu özellikleri nasıl kullanıyor sunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.105