Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unchange
Gerçek Admehmet can
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
mağazada ki gtx1080 fiyatlarınızı öğrenebileceğim bir yer var mı ?... Mesaja git »
İndirim bitti !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
fiyat iyi ama gözüm gtx1080 de ... Mesaja git »
gtx 1080 aero yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kararsız kaldığım için almadım henüz alasım var mı var ama işte soru işaretleri de var bu kartla ilgili.... Mesaja git »
gtx 1080 aero yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
itopya da 1700 lira oradan bahsediyor arkadaş ben soğutmasına güvenmediğim için almadım.... Mesaja git »
İtopya 1060 ve 1070 ekran kartlarında şık bir indirim yapmış.... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ihtiyaç varsa en iyi fiyat bunlar + gtx 1080 AERO var .... Mesaja git »
İtopya 1060 ve 1070 ekran kartlarında şık bir indirim yapmış.... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
msi gtx1080 aero 1700 liraya en uygun bu ama tek fan olduğu için almak istemedim.... Mesaja git »
İtopya 1060 ve 1070 ekran kartlarında şık bir indirim yapmış.... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sabahtan beri stok 1 yazıyor ama içeri girince stok yok diyor o yüzden sordum sende mi diye :D... Mesaja git »
stokta yok orda 1 yazıyor ama senin sepette mi edit: gtx 1080 aero mu armor mu alınır bilemedim 130 lira daha uygun aero , armor ise çift fan.... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
aero ya tıklıyorum yorumların yarıdan fazlası gaming x için yapılmış :)... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
AERO alınır mı sıcaklık değerleri hakkında bir açıklama bulamadım internette.... Mesaja git »
Arkadaşları

darkmumo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078