Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bullx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ağustos 1988
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
20KDAN SONRASI AÇ VE 2.5 MİLYON İNSAN SINAVA GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
sende iş olmadıktan sonra, istediğin sıralamayı yap farketmez. aynen katılıyorum söylediklerinize... Mesaja git »
20KDAN SONRASI AÇ VE 2.5 MİLYON İNSAN SINAVA GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
20k dan sonra aç mı? 20 yaşında 3k maaş alan tandığım var, web tasarımcı lise mezunu. şuan marmara bilgisayar programcılığı okuyor. sırf askerlikten... Mesaja git »
★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
kullanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim, ben senheiser cx300 precision II kullanıyorum, ses kalitesi güzel kulakların. bunu alırsam kalite olarak ... Mesaja git »
Marka yazmadan 3 cümle ile telefonunu anlat başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
ekranın sağ kısmı yamuk, ekranı düz olandan pahalı ama yavaş, kalemi var... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! İSS'ler Lütfederse(!) Sınırsız Veriyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Valla ben şaşırmadım, cakalliga devam... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! İSS'ler Lütfederse(!) Sınırsız Veriyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
arkadaşlar bu söyleyeceklerimi iyi dinleyin yarın sizinde başınıza gelebilir, superonline kullanıcısıyım: bundan 1 ay önce internetim 1 saat kadar git... Mesaja git »
Mercedes Gerçekten Şımartıyor ... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Adamın profilinde memur yaziyor Yalancıyı opmuyorlar ya, sallıyor işte... Mesaja git »
KIZLAR NEDEN İLK ADIMI ATAMIYOR ( YAŞADIĞIM OLAY ) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
gitseydin arkasından sendede hiç iş yokmuş be olm... Mesaja git »
araplaşmaya devam..... her işimiz bitti birde milletin nasıl giyineceğine karışmaya başladık artık. ve kızda doğru söylemiş madem tahrik oluyorsun ba... Mesaja git »
KALKIŞMA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşları

umut_baris

Fhistle-X

38Karaca38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Motosiklet
Kawasaki
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.203