Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spiritreader
Gerçek AdOnur ERYILMAZ
Doğum Tarihi12 Eylül ****
İlgi AlanlarıOyunlar,Futbol,Teknoloji,Basketbol
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba, Bana hediye gelen sıfır LG LHB625 ses sistemini satmak istiyorum. Ürün tamamen sıfırdır, kutusu dahi açılmamıştır. Fiyat : 500TL (Paz... Mesaja git »
Merhaba; Elimde fazladan 20 dolar değerinde Blizzard Gift Card kodu var. US hesaplardan kullanılabilir. Fiyat: 15 dolar. İyi alışverişler.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet en iyisi böyle yapmak ... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İyi akşamlar. Ekran koruyucu olarak nano cam ekran koruyucu düşünüyorum ancak marka olarak öneriniz nedir? Zore marka yazılmış birkaç kez ancak moto z... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hazır yorumlarda bahsediliyor iken ben de ekleyeyim bir şeyler. Braga maçında hakemin büyük bir etkisi var ancak bana göre en büyük suçlu Nani o maçta... Mesaja git »
Igor Tudor'dan Samimi Açıklamalar! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sadece sakat oyuncuları göstermiş diğerlerini göstermemiş sadece belirtmiş ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Piatti opsiyonlu kiralık ve 9 gol 10 asist ile oynuyor ligde şu ana kadar. Kariyerinin en iyi dönemini yaşıyor. Sürpriz olmazsa, Piatti kesinlikle bur... Mesaja git »
Şuan Steamde 67 liraya düşmüş hafta sonuna kadar. Bilişimport sitesinde ise 57.90 olarak gözüküyor ancak 7.50 kargo var ve kutulu.... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam Werder önceden anlaştı Delaney ve kulübü ile ama bu devre arası geçti daha Werder'e. Ayrıca Çağlar'ı da daha sezon başı 2.5 milyona aldılar ve... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hakan cezasını kupa maçında çekti. De jong da cezalı mesela Akhisar maçında. Ahmet ile bu oyuncuların durumu farklı. Ahmet ligdeki 4. sarı kartını gör... Mesaja git »
Arkadaşları

sevemem1985

Brkgk

Angryofnight

orgulasy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Project Cars Referans İlanıdır...
Alıcı: speedyrazors
Tarih: 8 Mayıs 2015; 14:30:49
Yorum
hizli alisveris icin tesekkurler
Genel Puan

Ürün: Alınık PS3 PSN Hesabı
Alıcı: musty90@
Tarih: 18 Temmuz 2014; 18:48:00
Yorum
dürüst, samimi bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: silinsin
Alıcı: Hector17
Tarih: 30 Haziran 2014; 16:38:24
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Satılık Battlefield 4
Alıcı: Brkgk
Tarih: 18 Nisan 2014; 23:58:12
Yorum
Çok teşekkür ediyorum güvenilir satıcı.
İmza

PSN ID : relevantname
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4, PC
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WoW
Steam
Steam
TV
Samsung, Philips
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad
Notebook
Packard Bell
PSN ID
relevantname
LOL
Volibear
Dünyadan Futbol
Club Atlético de Madrid, Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Kulaklık - Amfi
Sennheiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.398