DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
uyku hapı reçetesiz alınırmı,uyuyamıyorum
42
Cevap
1
Favori
164.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> uyku hapı reçetesiz alınırmı,uyuyamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4387 Mesaj
      11 Mayıs 2007 22:00:13 Konu Sahibi
      arkadaslar bende uyku sorunu var
      düşünceden özel nedenlerden stresten
      eskiden sivilcelerim vardi tedavi oldum üstüne yazın tatile gidince güneş ve tuzlu suda üstene eklenince geçmişti
      falan şimdi stresten ve uykusuzluktan yine çıkmaya basladı

uyumam lazım
      biliyorum bir kaç gün
      düzenli uyuyunca
      kendime gelmeye baslıyorum ama
      sürekli devam etmiyor bu
      günde 4-5 saat uykuyla nereye kadar gidicem

aynaya baktığımda hiç mutlu değilim
      yüzüm gözüm çökmüş
      ve çok halsizim

uyku ilacı kullananlar varmı ve bana öneride tavsiyede bulunacak arkadaslar
      teşekkür ederim şimdiden

|
      |

Asus Rampage IV BLACK- Intel Core i7 4930k - Corsair H100i
      EVGA Geforce GTX 980 4 GB Classified KlNGPlN Edition - Asus ROG Xonar Phoebus 7.1 Soundcard
      Corsair Dominator Platinum 16 GB 1866 Mhz Ram - Samsung 840 Pro Series 256 GB SSD - Seagate Barracuda 2TB HDD
      Corsair Obsidian 650D - Corsair AX860i - BenQ XL2420T 3D 120hz Monitor
      Razer Blackwidow Ultimate 2013 Elite Klavye - Razer Deathadder 2013 Mouse - Razer Goliathus Extended XL Speed Mousepad
    • Er
      1 Mesaj
      11 Mayıs 2007 22:10:12
      reçetesiz kullanmani hiç önermem. çünkü bu tür ilaçların yan etkileri de çok oluyor.
      |
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      08 Mart 2009 12:40:56
      bnmde aynı sorunum var akşam 8 de yatıp gece 2 de uyanıorum bazen tüm gün uyuyamıorum küçük çaplı mg'mı düşük bi ilaç yokmudur ?
      |
      |

...XBOX-360...
    • Yüzbaşı
      304 Mesaj
      08 Mart 2009 23:25:49
      uyku için

unisom tb.
      reçetesiz satılır . 2.47 kr
      uyukmak istediğiniz zaman dan 1 saat önce 1 tane
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      23 Nisan 2009 23:31:21
      bende uykusuzluk çekiyordum özelllikle kahve içtiğimde beni mahvediyordu bir gün hiç uyumadığımı bilirim çok kötü oluyor süt yoğurt gibi şeyleri dene uyku hapını bende sormuştum reçetesiz vermem dedi eczacıherşeyin doğalı iyidir kardeşim mümkünse hap almadan uyursun inş acaba doğru nefes alamamandan mı kaynaklanıyor bence çay kahveden uzak dur ve sıcak duş al uykunu getirebilir ayaklarna masaj yap inş daha ayrıntılı öğrenirsem yazacağım tekrar
      |
      |

şeytan ayrıntıda gizlidir
    • Teğmen
      112 Mesaj
      23 Nisan 2009 23:55:33
      bu uyku ilaclarinin bagimlilik yapma gibi yan etkileri var.ayrica birakmak istedigindede uykusuzluk ve bas agrisi gibi etkileri oluor.dikkatli kullan
      |
      |

• Yüzbaşı
      774 Mesaj
      24 Nisan 2009 16:56:13
      quote:

Orjinalden alıntı: kboy

bu uyku ilaclarinin bagimlilik yapma gibi yan etkileri var.ayrica birakmak istedigindede uykusuzluk ve bas agrisi gibi etkileri oluor.dikkatli kullan

Bağımlılık yapma ihtimali olan ilaçlar yeşil reçeteyle satılır. Arkadaşa Atarax öneriyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      11 Mayıs 2009 11:44:05
      Psikiyatriye git.
      Uyku ilacı sizin durumunuz için kesinlikle çözüm değil.

Psikiyatriye gitme alışkanlığımız olmadığını da düşünerek size Laroxyl isminde bir ilacı önerebilirim. Kendim kullanıyorum. İlk günden uyku ile ilgili sorunlarınıza çözüm olacaktır. Ancak kullanmaya devam ettikçe;
      Gece kabus görmeler sona eriyor. Gün içinde daha aktif oluyorsunuz. Başağrınız varsa bitiriyor. Bu minicik ilaç mucize birşey. Ve yan etkisi neredeyse yok.
      |
      |

saydam bardakların üzerindeki diş izleri gibi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Mayıs 2009 02:50:59
      unisom sanırım en masum uyku hapı,daha doğrusu uykuya yardımcı hap...
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      18 Temmuz 2010 00:33:36
      içtikten bir saat sonramı etki ediyor
      |
      |

• Yarbay
      2940 Mesaj
      19 Temmuz 2010 01:16:18
      quote:

Orijinalden alıntı: abadiss

içtikten bir saat sonramı etki ediyor

evet bende kullandım aslında uyku hapı değil sakinleştirici ve acayip mayıştırır 6-12 saat etkilidir o hapı kullandığın vakit yatacak yastık ve yatak ararsın
      |
      |

GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
    • Binbaşı
      1049 Mesaj
      19 Temmuz 2010 16:28:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Kardelen G.

Alıntıları Göster

Bağımlılık yapma ihtimali olan ilaçlar yeşil reçeteyle satılır. Arkadaşa Atarax öneriyorum.

atarax işe yarıyo yatmadan 1-2 saat önce alıyorum mal gibi yapıyor beni sabahlara kadar uyuyamadığımı biliyorum atarax saolsun rahatım şu an

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      16 Ağustos 2012 16:22:53
      quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

Alıntıları Göster

atarax işe yarıyo yatmadan 1-2 saat önce alıyorum mal gibi yapıyor beni sabahlara kadar uyuyamadığımı biliyorum atarax saolsun rahatım şu an

Mal gibi yapiyor kismina acayip guldum hocam ben de almayi dusunuyorum yurtta cok feci uykusuzluk cekiyorum sabah erken saatte kalkip 4-5 saat uykuyla ders dinlemek cok zor.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 6 saat 27 dakika kadarı kaldı.
      28 Eylül 2012 03:03:35
      1 haftadır bendede bu sorun var artık kasıyorum yani uyuyamadım diye iyice kötüyüm nolur yardım edin
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      28 Eylül 2012 21:00:26
      psikiyatra gidip sorununuzaçözüm aramak en iyisi bende de uykusuzluk vardı.bi kaç ay önce gittim atarax verdi sanırım reçetesiz bir ilaç.bi kaç saat önce alıyorum ve uykum geliyo.

• Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 6 saat 27 dakika kadarı kaldı.
      29 Eylül 2012 09:41:51
      quote:

Orijinalden alıntı: rockeves

psikiyatra gidip sorununuzaçözüm aramak en iyisi bende de uykusuzluk vardı.bi kaç ay önce gittim atarax verdi sanırım reçetesiz bir ilaç.bi kaç saat önce alıyorum ve uykum geliyo.

banada verdi ama ben yatamıyorum yani almıyorum ya bağımlılık ve bağışıklık yapmasından korkuyorum ama uyku bozukluğumu nasıl giderecem ondan da korkuyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      29 Eylül 2012 13:36:09
      Aşırı miktarda laktik asit (yoğurt) 1-2 saat spor senin rahat uyumanı sağlar bence
      |
      |

• Yüzbaşı
      927 Mesaj
      13 Ekim 2012 12:14:43
      Uykusuzluk sorunu bende de vardı. her türlü ilacın hepsini denedim. artık diyordum ki tıp bana çare bulamıyor. Çünkü kullandığım ilaçlar hepsi kas gevşetici idi.. xanax bile artık kar etmiyordu.. Ama Melatonina adlı ilacı kullandıktan snra hayatım değişti.. tavsiye ederim.
      |
      |

..... .......
      SONY XPERIA™ Z5 Premium | Chrome
    • Çavuş
      75 Mesaj
      30 Ekim 2012 04:00:55
      İnek sayın veya kuzu veya.donanim haberde ben neler yaptım veya donanim habere faydam varmı diye düşünün yastıkta uykunuz gelir denemesi bedeva..
      NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 2 BAYRAMIMIZDA KUTLU OLSUN
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
      1791 Mesaj
      30 Ekim 2012 21:45:46
      Kalmak sorun olmaz uyandıranım var diyorsan remeron ama çeyrek iç
      |
      |

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.