DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
KABLO TV (GENEL KONU)
29.249
Cevap
200
Favori
1.988.725
Tıklama
Giriş
      231 Mesaj
      21 Mart 2017 00:47:37
      İyi akşamlar, kartal59 bu kanalın içerigi nasıl bir bilgin varmı?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      21 Mart 2017 00:51:24

Dostum bu resimler yeterli mi?
      |
      |
      panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1316 Mesaj
      21 Mart 2017 01:06:10

Peki hocam yazilim versiyonu kac? Cihaz bilgisi kisminda yaziyor
      |
      |
      dc106 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      21 Mart 2017 01:09:23

00.04 Dec 27 2016
      |
      |
      Bender B. Rodriquez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      21 Mart 2017 01:15:28

Yeterli hocam çok teşekkürler, uğraştırdık sizide.

Arayüz diğer netalarla hemen hemen aynı gibi. Bilgi bandıda keza öyle. Bir tek kablo tv logosu konulmuş bilgi bandına. O da çok saçma yere konulmuş bence. Sırf logo koyalım diye koymuşlar ortalık yere. Logoyu köşeye bir yere kutucuk olarak koyabilirlerdi.

Bu neta marka cihazları gördükçe interaktif kutudan ümidi mi kesiyorum açıkçası. Türksat Kablo bu kutu işini beceremiyor bence. İnteraktif cihazda fos çıkacak gibi. İnşallah yanıltırlar beni.
      |
      |
      dc106 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KABLO TV TEMEL PAKET + KABLO TV ÜST PAKET + VİZİOON SİNEMA PAKETİ / KABLO NET 25 Mbps 250 GB EKOSINIRSIZ
    • Yüzbaşı
      581 Mesaj
      21 Mart 2017 02:02:15

Rica ederim iyi geceler
      |
      |
      panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mart 2017 02:05:32
      quote:

Orijinalden alıntı: kartal59

GOLDEN TV‏ @goldentvresmi 19 Mart

GOLDEN TV ÇOK YAKINDA TURKSAT D-SMART FİLBOX KABLO TV YAYINLARIMIZA BASLICAZ EN KALİTELİ YAYIN KUŞAĞIMIZLA İZLEMEYE DOYAMICAKSINIZ

http://goldentvlive.web.tv/

Pek gerçekci durmuyor. Kanal internet televizyonu olarak görünüyor ve sürekli olarak film yayınlıyorlar. Yayınladıkları filmler yeni ve böyle bir kanalın bu filmleri lisans alarak yayınlaması çok zor. Uydudaki kaçak yayın kanallar gibi olabilir eğer öyleyse zaten platformlara giremezler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      21 Mart 2017 17:55:35
      Teledünya uyeligi var ancak kablonet baglatmak istiyorum artik, aboneliği komple iptal edip yeniden abone olup kampanyali bi pakete mi üye olmak gerekiyor arkadaslar fiyat avantajı için?

• Yarbay
      2208 Mesaj
      21 Mart 2017 18:49:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Teledünya uyeligi var ancak kablonet baglatmak istiyorum artik, aboneliği komple iptal edip yeniden abone olup kampanyali bi pakete mi üye olmak gerekiyor arkadaslar fiyat avantajı için?

herhangi bir taahhütlü pakete üye olabilirsiniz. iptal etmeniz gerekmez
      |
      |

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      21 Mart 2017 22:56:44
      Yeni cihaz Neta HD8970 abonelere dağıtılmaya başlandı. Cihaz çıkalı neredeyse 1 ay olacak ama hala sitedeki cihazlar bölümüne eklenmedi.
      |
      |

KABLO TV TEMEL PAKET + KABLO TV ÜST PAKET + VİZİOON SİNEMA PAKETİ / KABLO NET 25 Mbps 250 GB EKOSINIRSIZ
    • 22 Mart 2017 07:44:04
      Bende de 8970 var arada kart sorunu hatası veriyor.2 3 saniye.
      |
      |

• Yarbay
      2840 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 22:01:01
      Kartilkisi nerelerde gözükmüyor hiç

Cehalet mutluluktur.
    • Yüzbaşı
      625 Mesaj
      23 Mart 2017 11:13:57
      TRT ile Euronews yollarını ayırıyor.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), çok dilli uluslararası haber kanalı Euronews ile yaptığı ortaklıktan ayrılıyor. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TRT, Ocak 2010'da Türkçe Euronews'un yayın hayatına başlaması amacıyla 27 Şubat 2009'da imzalanan ortaklık anlaşması ile Euronews'e yüzde 15.70 oranındaki payla ortak olmuş ve Euronews'in en büyük dördüncü hissedarı konumuna yükselmişti. Kanalın diğer ortakları ise France Televisions, RAI (italya) ve RTR (Rusya) idi.

TRT'nin o dönem yaptığı ortaklık Resmi Gazete'de yayımlanan 6 Nisan 2009 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile yürürlüğe girmişti. TRT kararın ardından Euronews'in Denetim kurulu'na da katılmıştı.

Bugünkü Resmi Gazete'de ise TRT'nin ortaklığının bittiğine ilişkin bir Bakanlar Kurulu kararı yayımlandı. Kararda, "TRT'nin uluslararası yayın kuruluşu Euronews'e ortak olmasına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı'nın yürürlükten kaldırılmasına karar verilmiştir" denildi.

Kablodan bir kanal daha gidiyor diyebiliriz.

• Binbaşı
      1806 Mesaj
      23 Mart 2017 11:22:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Kartilkisi nerelerde gözükmüyor hiç

Tek başına Kartilkisi kaybolsa sorun değil, Humiyettin de yok ortalarda.Ben size dediydim, Humiyettin risk altında diye :(

HEY BE KEMALIM, BU ÜLKEDE YAŞADIĞIM HER GÜN , HER OLAY SENİN NE KADAR BÜYÜK ADAM OLDUĞUNU YENİDEN YENİDEN HATIRLATIYOR BANA.
    • Teğmen
      231 Mesaj
      23 Mart 2017 17:27:41
      Merhabalar, şu açıdan'da bakmak gerekir arkadaşlarımızın durumuna.hasta olabilir.aileden ,akrabalardan vefat haberleri alabilirler allah boyle bir durum vermesin.

inşallah bir an önce aramıza dönerler.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Mart 2017 19:00:19
      quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

TRT ile Euronews yollarını ayırıyor.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), çok dilli uluslararası haber kanalı Euronews ile yaptığı ortaklıktan ayrılıyor. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TRT, Ocak 2010'da Türkçe Euronews'un yayın hayatına başlaması amacıyla 27 Şubat 2009'da imzalanan ortaklık anlaşması ile Euronews'e yüzde 15.70 oranındaki payla ortak olmuş ve Euronews'in en büyük dördüncü hissedarı konumuna yükselmişti. Kanalın diğer ortakları ise France Televisions, RAI (italya) ve RTR (Rusya) idi.

TRT'nin o dönem yaptığı ortaklık Resmi Gazete'de yayımlanan 6 Nisan 2009 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile yürürlüğe girmişti. TRT kararın ardından Euronews'in Denetim kurulu'na da katılmıştı.

Bugünkü Resmi Gazete'de ise TRT'nin ortaklığının bittiğine ilişkin bir Bakanlar Kurulu kararı yayımlandı. Kararda, "TRT'nin uluslararası yayın kuruluşu Euronews'e ortak olmasına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı'nın yürürlükten kaldırılmasına karar verilmiştir" denildi.

Kablodan bir kanal daha gidiyor diyebiliriz.

Çok yalnış bir karar. Euronews bütün Avrupa ülkelerinde yayında olan ve Türkçe dil seçeneği ile de yayın yapan bir kanal. Ayrıca Türkiye'den TRT eksenlide birçok haber yapıyordu. Haber deyip geçmemek lazım böyle bir kanalda Türkiye ile ilgili düzgün haberlerin yayınlanıyor olması ve bunların TRT kontrolünde olması ülkemiz için güzel bir nimetti.

Tamam TRT World var ama TRT World sadece İngilizce yayın yapan bir kanal. Euronews hangi ülkeden izleniyorsa o ülkenin diliyle yayındaydı örneğin İtalya'da İtalyanca, Fransada Fransızca, Rusya'ya Rusça, Almanya'da Almanca gibi.

Kanalın 13 resmi yayın dili bulunuyordu. Artık istense bile Yunanlılara, Almanlara, Fransızlara hatta kanalın Arapça ve Farsça desteği de olduğu için o bölgelerdeki insanlara da Türkiye ile ilgili kendi dillerinde olumlu bir haber izletemezsiniz. Euronews bu açığı dolduruyordu.

15 temmuz olaylarında Euronews olan biteni en iyi şekilde çok dilli olarak dünyaya yansıtmıştı BBC, CNN gibi kanallar laikçi askerler demokrasi için darbe yapıyor derken Euronews Türk demokrasisine vurulmaya çalışılan kara leke şeklinde Türkiye'yi destekler bir şekilde haber yapıyordu. Yabancı haber kanalları içinde de paralel devlet yapılanmasına vurgu yapan tek kanaldı. Euronews'den ayrılma kararı alan TRT dünyaya kendimizi anlatma gereği duyduğumuz durumlarda şimdi hangi platformu kullanmayı düşünüyor çok merak ediyorum.

Türkiye ile ilgili dünya basınındaki gelişmeler sadece yabancıların kontrolüne bırakılamayacak kadar milli bir meseledir. Bugün bazı ülkelere kızdığı için bu kararı alanlar gelecekte bunun pişmanlığını yaşayacaklar. Bu konuyla ilgili güzel bir atasözümüz de var. "Öfkeyle kalkan zararla oturur"

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      23 Mart 2017 19:33:34
      Euronews giderse devlet büyüklerimiz! konuşurken haber izlenebilecek türkçe bir haber kanalı olmayacak demektir kabloda!
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      23 Mart 2017 19:50:37
      Arkadaslar merhaba,

Kablonet'in Hayati Kacirma kampanyasina gecmeyi dusunuyorum. Elimde bir yakinimin daha onceki aboneliginden kalma Next hc-12 kutu ve Netmaster CBW-383Z4 modem var. Benim bu urunleri denemeye daha once vaktim olmadi. Musteri hizmetleriyle konustugumda yeni kutu (Neta 8970) ve modemi (Netmaster Infinity 401) kampanya kapsaminda toplam 72 tl karsiliginda alabilecegimi soylediler. Ne dersiniz, goruntu kalitesi ya da internet acisindan bir fark olur mu, ek ucret odemeye gerek var mi?

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      23 Mart 2017 23:35:18
      F1 bu haftasonu başlıyor. Yarışları netten nasıl izleyebiliriz, bilgisi olan var mı?

Daha dün kurulan turkcell tv+ s sport kanalını hemen eklerken, yılların köklü platformu para yüzünden kanalı ekleyemiyor. Var mı daha ötesi.
      |
      |

• Yarbay
      9477 Mesaj
      23 Mart 2017 23:46:35

Euronews'ın HD olarak yayına geçmesini istiyordum ama tamamen kaldırmayı düşünüyorlarmış.

@cumhur45

Merhaba, endişe edilecek bir durum yok
      |
      |
      Bahsedilenler: cumhur45 , panasonicman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.