Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scholar77
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar daha önce yazmışlardı ben kısaca özetleyeyim.apkmirror dan apk yı indirin dosyalarım uygulamsından apk yı seçin üsteki üç nokta olan menüde... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Brnde s8 arayüzü var yine değiştiriliyor özellik duruyor... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yeni gelen güvenlik güncellemesinden sonra ekran kapalıyken ekran ışığının yanması için tuşa bastığımda ekran ışığı geç yanıyor acaba basmadım mı diye... Mesaja git »
Kısa yol eklediklerine göre belkide gelmiştir note 5 lere de... Mesaja git »
Apk olarak yüklemiştim ben şimdide kısa yolların olduğu yere koymuşlar aktif edince menüde gözüküyo etmeyince gizli okuyorr klasör... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Öncelikle s8 arayüzü yüklü bende son kul. Uyg. Dan geri duşuna basınca saliselik olarak ekran parlaklığı ufakbi artış olup sonra dönüyor dikkat etmem... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Nisan ayı güvenlik güncellemesi farklılık yok güvenli klasörü ksayollara eklemişler... Mesaja git »
Arkadaşlar birleşik arap emirlikler cihazıma güncelleme geldi 74 mb boyutunda... Mesaja git »
S8 kamerayı yükleyince durduruldu hatası alıyorum sizdedr oldu mu... Mesaja git »
Arkadaşlar bu bixby uygulamasını yğkleye biliyormuyuz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078