DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
DOLAR 3.64- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: beko95590, SilenceRaziel Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
27.109
Cevap
215
Favori
1.198.056
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> DOLAR 3.64- Euro 3.90( Enflasyon 10 Yilin Zirvesinde)
Giriş
      16761 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:17:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Dolardako bu dusus umarim surer ama pek kalici bir dusus gibi gelmiyor bana. 2 haftadir 3.64 un altina inemedi. Cikarken bir gunde 10 kurus cikiyor ama inerken 2 haftada 10 kurus zor iniyor. İnisler icin kalici diyebilmek icin bence en azndan haftalik 2 ser kurus inmeli duzenli olarak.

Önceki sayfalarda şu haberi paylaştım hocam, gerçek midir bilinmez tabi.
      http://www.gercekgundem...medium=referral&utm_

• Yarbay
      4201 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:28:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Alıntıları Göster

Önceki sayfalarda şu haberi paylaştım hocam, gerçek midir bilinmez tabi.http://www.gercekgundem...medium=referral&utm_

Bu haberi ben de okudum hatta haberdeki belediye başkanlarından biri için Melih Gökçek deniyor her yerde fetöden zamanında aldığı paraları tarafını belli etmek amacıyla piyasaya sürüyormuş. Herkes başka birşey söylüyor şuanki düşüşün sürdürülebilir olmadığının herkes farkında ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 17 Şubat 2017; 13:28:23 >

Masturbasyon bağımlığı ve zararları hakkında bilgi edinmek ve kurtulmak isteyenler buraya tıklayarak blogumu takip edebilir.
    • Yüzbaşı
      347 Mesaj
      17 Şubat 2017 13:45:35

Haklısın hocam ben o yöntemi denedim, sağolsun admin'ler anında müdahale etti. Ama insanın canı sıkılıyor, kimse aynı şekilde düşünmek zorunda değil ama farklı düşünenlere terbiyesizce davranmaları da kabul edilecek bir durum değil.

DXM06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Android Beta Kullanıcısı
      2371 Mesaj
      17 Şubat 2017 17:34:47
      Arkadaşlar dolara 3,67 euro ya 3,91 den girdim pusuya yattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefeyx -- 17 Şubat 2017; 17:35:27 >

120 Gb corsaır ssd//500 Gb hdd +500 gb harici hdd depo//logıtech x540 5.1//
      Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
    • Teğmen
      183 Mesaj
      17 Şubat 2017 17:37:54

http://www.bloomberght....-odenmesine-imkan-tanidi

+ kar satışlar i da geldiyse 3.60 altina kadar gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Skype, Whatsapp vs vs kullanmıyorum.Özel mesaj gönderin!!!
    • Yarbay
      5641 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:35:40
      3.90 ve hatta 3.40 seviyelerinden aldığım dolar var. Aynı şekilde altın ve Euro da alıyorum. Tüm bu paraları yok var sayıyorum bu yüzden harcamam gereken parayı herhangi bir kıymete yatırmıyorum. Tüm bu kıymetlerdeki düşüş beni mutlu ediyor çünkü daha fazlasını daha ucuza alabiliyorum. Elbette bir gün çıkacak ve birikimim en azından korunmuş olacak. Kısa vadeli al sat olayı şans işi. Ufak bir parayla forexi de denedim kesinlikle tavsiye etmiyorum uzak durun. Son cümlem yatırım tavsiyesidir.

GOLF 6 / 1.4 TSI 122HP HIGHLINE / DERİN SİYAH
      IPHONE 6S 64GB UZAY GRİSİ / THE NEW IPAD 16 GB WIFI
      HP PAVILION DV6 BEATS AUDIO
    • Binbaşı
      1400 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:40:42
      arkadaşlar bütün bu konuları konuşmaktan yorulmadınız mı.
      euro ya da doların kaç olduğu bizi ilgilendirmiyor. bizim para birimimiz TL. tl nin değeri hep aynı siz sürekli yok dolar 3.90 batıyoruz demekten bıkmadınız. bize ne dolardan abd düşünsün.

Bayragımız,Göklerde Dalgalanan Sancak...
      Allahın Huzurunda Egiliriz Ancak...
      Welcome to the fast lane...Abit NF7-S SAPHIRE 9800PRO
      Athlon1700d
    • Binbaşı
      1400 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:48:34
      arkadaşlar sürekli dolar ve euro kurundan konuşup ne amaçlıyorsunuz. bizim para birimimiz TL dir ve TL de herhangi bir değişiklik yok. paraya 0 mı ekledik de değersizleşsin 1 TL her zaman 1 TL. o eski milyon milyar trilyar zamanları geride kaldı kusura bakmayın. bizim para birimimiz TL dolar bizi ilgilendirmiyor. yurtdışı gezisine giderken alanlar dışında euro dolar alan da vatan hainidir gözümde.

Bayragımız,Göklerde Dalgalanan Sancak...
      Allahın Huzurunda Egiliriz Ancak...
      Welcome to the fast lane...Abit NF7-S SAPHIRE 9800PRO
      Athlon1700d
    • Yüzbaşı
      363 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:51:24
      quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

arkadaşlar sürekli dolar ve euro kurundan konuşup ne amaçlıyorsunuz. bizim para birimimiz TL dir ve TL de herhangi bir değişiklik yok. paraya 0 mı ekledik de değersizleşsin 1 TL her zaman 1 TL. o eski milyon milyar trilyar zamanları geride kaldı kusura bakmayın. bizim para birimimiz TL dolar bizi ilgilendirmiyor. yurtdışı gezisine giderken alanlar dışında euro dolar alan da vatan hainidir gözümde.

Kardeş boşa ellerini yorma şuradaki zihniyetin %80 i bilseki dolar alınca tl batacak, dolar değerlenecek o vatan severler o vatanı için canını verenler 3 kuruş kar için dolara girer.
      Onlar, tankları alkışlayan banka kuyruklarında parasının derdine düşenlerdir.

• Yarbay
      9401 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:54:01
      quote:

Orijinalden alıntı: kada34

http://www.bloomberght....-odenmesine-imkan-tanidi

+ kar satışlar i da geldiyse 3.60 altina kadar gider

bence geldi. haftaya 3.61-63 yolcusu...

308 GP Yarışı, 91 Zafer, 155 Podyum, 68 PP, 77 EHT, 7 Şampiyonluk, Tek Kral Michael Schumacher

Novitec Bravo 1.4 T-Jet 170PS Sport

• Binbaşı
      1631 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:54:45
      quote:

$sadece yurt dışına çıkarken kullanıyorum diye düşünüyorsanız sizin için diyecek bir şey yok siz boşuna yaşıyorsunuz.

Cebinizdenki telefon altınızdaki araba kullandığınız bilgisayar hepsi yurt dışından alınmış veya yurt dışından saf malzemeleri ithal edilip türkiyede toplanmış.

Bunları alırken TL ile mi alınıyor sanıyorsunuz şayet öyle sanıyorsanız diyecek bir şey yok.

Bana 1 yıl önce aldığınız bir Teknolojik aletin sıfırı ucuzladığını gösterebilirmisiniz aksine zam geliyor 1 yıl eskimiş ürün nasıl zamlanıyor bunu sorgulamıyormusunuz mantık yürütmüyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 17 Şubat 2017; 18:56:8 >

• 1997 Renault 19 1.4 Benzinli RN 2013-2015
      • 2005 Laguna 1.6 16V Benzinli Expression Plus 2015-2017
      2016 Skoda Rapid 1.2 TSİ
    • Binbaşı
      1046 Mesaj
      17 Şubat 2017 18:59:51
      quote:

Aga tamam bizim para tl de. Satın aldığın tüm ürünler hatta buna gıda fazlasıyla dahil. Hepsi Dolar,Euro üzerinden geliyor. Kendi üretimin bile olsa para biriminin uluslararası alanda düşmesi = fazladan masraf ve kar azalışı demektir.

• Yarbay
      3069 Mesaj
      17 Şubat 2017 19:01:50
      quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

hocam peki yarısı euro yarısı dolar gibi bir fikir veren arkadaşım oldu ne dersiniz.

Elinizde bulunan paranın tamamını tek bir yatırım aracına yatırmanız riskinizi arttırır. Elbette risk fazla ise kazanç da fazladır, kayıp da.

Riski azaltmak için dolar, euro, gr altın, tahvil-bono ve vadeli mevduata istediğiniz oranda pay edebilirsiniz. Oranlar sizin risk iştahınıza bağlı olarak ayarlanabilir.

In my end is my beginning.
    • Binbaşı
      1046 Mesaj
      17 Şubat 2017 19:10:18
      Bu saatten sonra kimse adam gibi sağlam faiz artışı beklemesin. Adamların tüm bildiği çarpık,modernlikten uzak,boğucu,kalitesiz,pahalı inşaat yapmak.

Başka bildikleri hiç birşey yok. Eldeki kurumları bir hiç parasına satmayı biliyorlar. Toprakda dahil oldu bu satışa artık.

Bir daha Dolar,Euro'nun 2 seviyesinin altını ülke yıkılıp yeniden yapılmadan göreceğini sanmıyorum. Hemde hiç.

Fabrika inşaatı bile yapmadılar, hep satış rantı üzerine çalıştılar. Bir savaşa girse ülke. Çok fena darbe alırız.

Gemi heryerden su alıyor. Baştakiler tamir edeceklerine daha derin sulara yüzdürüyorlar ülkeyi.

En basitinden bana yurt dışında yenilenmesine rağmen fiyatı artan bir araba gösterin? Öyle birşey yok işte. Fiyatlar hep aynı Avrupa,ABD'de. Bizde sene geçtikçe en berbat araba bile 6 bin lira fiyatı yukarı çıkıyor.

• Binbaşı
      1046 Mesaj
      17 Şubat 2017 19:13:56
      Bu milletin öz evlatlarının neden külçe külçe altınları,elmasları yok?

Bunun cevabını verebilecek kişi varmı?

Hep bir palavra. Dünyanın belkide en iyi coğrafik bölgesine sahibiz ana gram değerini bilen sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Her gün yalvarıyoruz bir takım büyük güçlere. Oysa ciddi anlamda küresel arenada boy gösterebilmek varken.

• Binbaşı
      1046 Mesaj
      17 Şubat 2017 19:17:26
      Bize hep dediler bu ülkenin taşı toprağı altın diye, meğerse her yeri inşaatmış. Heryeri para için dört dönecek mütehaaitmiş. Her yeri belediye başkanına özel isteği olarak alınan Audi A8 Long Full Zırh lı arabasını "yakışır başkanıma" diyen yalaka doluymuş.

• Binbaşı
      1046 Mesaj
      17 Şubat 2017 19:20:59
      Oysa Allah diyenler gerçekten buna uysaydı, milletin malının,vergisinin ne keyfe ne lükse ne de şatafata harcanmaması gerektiğini bilirdi.

Fuzuli harcanan paralar askeriye harcansaydı keşke.

Askeri anlamda başarılar bir tane pervaneli uçak değil, kıtalar arası balistik füzeler olurdu.

• Teğmen
      120 Mesaj
      17 Şubat 2017 20:35:15
      quote:

arkadaşlar bütün bu konuları konuşmaktan yorulmadınız mı.
      euro ya da doların kaç olduğu bizi ilgilendirmiyor. bizim para birimimiz TL. tl nin değeri hep aynı siz sürekli yok dolar 3.90 batıyoruz demekten bıkmadınız. bize ne dolardan abd düşünsün.

Eğitim durumunuzu merak ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2157 Mesaj
      17 Şubat 2017 22:29:54
      quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Alıntıları Göster

Kardeş boşa ellerini yorma şuradaki zihniyetin %80 i bilseki dolar alınca tl batacak, dolar değerlenecek o vatan severler o vatanı için canını verenler 3 kuruş kar için dolara girer.
      Onlar, tankları alkışlayan banka kuyruklarında parasının derdine düşenlerdir.

Madem öylesiniz Cumhurbaşkanı'da dahil olmak üzere elindeki dolarları bozduranlar ne diye dolara yatırım yapıyorlardı açıklar mısın? Euro, sterlin alınca sıkıntı yok sorun dolar sanırım sadece.
      Tankları alkışlayan yok bu arada, o sizin kendinizi tatmin etme bahaneniz sanırım. Darbenin hiç bir türlüsünün savunulacak tarafı yok ayrıca.
      Bu halt tamamiyle ordunun içine ergenekon/balyozla soktuğunuz rütbelerini üçer/beşer atlattığınız Fetö'cülerin halt yemesi, bu adamları oralara sokarken suçsuzları atan savcılara kol kanat gererken aklınız neredeydi. 50 kere uyardık, işinize geldiğine çıkarlarınız için görmezden geliyordunuz. Açılım sürecinde teröristlerin bomba/silah yığarken yaptığınız gibi.
      Halen elindeki parasını nasıl değerlendiririm diye uğraşan insanlara çamur atmaktan başka bir işiniz yok.
      Doların sürekli artması kimsenin işine gelmez. Niye? Elindeki para TL olarak eriyor zaten, dolar alım satım yapan birinin işine en çok sürekli doların artıp/azalması yarar.
      Daha ne denir ki size? Daha kaç kere kandırıldıktan sonra aklınız başınıza gelecek bilmiyorum artık.

• Android Beta Kullanıcısı
      2371 Mesaj
      17 Şubat 2017 22:40:12

valla paranın yarısını dolar yaptım, geriye kalanın üçte ikisini euro yaptım kalanıda altın yada dolar yapıcam muhtemelen beklemedeyim

shintai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

120 Gb corsaır ssd//500 Gb hdd +500 gb harici hdd depo//logıtech x540 5.1//
      Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.