DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kullandığımız Android programlarını yazalım...
1.480
Cevap
87
Favori
146.090
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> Kullandığımız Android programlarını yazalım...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1246 Mesaj
      23 Eylül 2012 13:49:18
      benim vazgeçemediğim uygulamalardan birisi de power toggles .bu widget sayesinde ekrana istediğiniz kısa yolu koyabilirsiniz.her sayfaya farklı kısa yollar eklenebiliyor.kısayollar istenilen renkte ayarlanabiliyor.tavsiye ederim.

galaxy note 3 n9000q
    • Binbaşı
      1246 Mesaj
      23 Eylül 2012 14:02:15
      aktif olan kısa yolu kırmızı ayarladım.dediğim gibi istenilen renk ayarlanabiliyor.

|
      |

galaxy note 3 n9000q
    • Yarbay
      15447 Mesaj
      23 Eylül 2012 17:38:29
      quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Alıntıları Göster

Hocam bu iki programı ben de göstermiştim ama şu anda bir sıkıntı var ultimate guitar'da (ben onu kullanıyorum). Tab packs kısmında tabları göstermiyor ve hiçbirşey yazmayan bir hata veriyor.

Hocam o kısımı hiç kullanmıyordum. acıkcası orada ne olması gerektigini de bilmiyorum ama suan bendeki görüntü aşagıdaki gibi. Sanırım hata yok.

• Yarbay
      5938 Mesaj
      23 Eylül 2012 19:01:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Alıntıları Göster

Hocam o kısımı hiç kullanmıyordum. acıkcası orada ne olması gerektigini de bilmiyorum ama suan bendeki görüntü aşagıdaki gibi. Sanırım hata yok.

Sizde olmasi gerektigi gibi. ancak bende o yazili kisimlar yok. siz marketten mi aldiniz?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yarbay
      15447 Mesaj
      23 Eylül 2012 19:14:11
      quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Alıntıları Göster

Sizde olmasi gerektigi gibi. ancak bende o yazili kisimlar yok. siz marketten mi aldiniz?

Pm den yardımcı olucam
      |
      |

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      23 Eylül 2012 23:16:00
      hayret kimse yazmamış :D

Electrodroid - elektronik okuyanların elektronik hobi ile uğraşanların bağımlısı olacağı bir uygulama. temel devre elemanlarından kompleks komponentlere kadar birçok birim hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabileceğimiz keyifli bir uygulama

Sony Xperia Z5c Black

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      23 Eylül 2012 23:59:31
      bu arada Norton AntiVirus & Security indirilmiyor marketten ne yapmak lazım?
      |
      |

Sony Xperia Z5c Black

• Yarbay
      2985 Mesaj
      24 Eylül 2012 01:53:53
      quote:

Orijinalden alıntı: polonyalimendil

hayret kimse yazmamış :D

Electrodroid - elektronik okuyanların elektronik hobi ile uğraşanların bağımlısı olacağı bir uygulama. temel devre elemanlarından kompleks komponentlere kadar birçok birim hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabileceğimiz keyifli bir uygulama

Elektronik mühendisliği öğrencisi olarak dünyadan bir haberim Güzel oldu bu uygulama
      |
      |

Dehşeti tarif etmek mümkün değildi. Tarif eden ya mezarlığa düştü ya da akıl hastanesine; ya müzisyen oldu ya da ressam; ya aynaya baktığında başkasını gördü ya da denizin dibinde buldu kendisini.

Battle.net: Yedaself#2342
    • Teğmen
      170 Mesaj
      25 Eylül 2012 13:19:15
      arkadaşlar ben galaxy mini aldım 2.el android sistem ile ilgili az bilgi biliyorum.sizden isteğim şunlar.1.cisi bu teli açtığımda ekranda bir sürü demo oyunlar görüyorum ama bir türlü silemedim onları uygulamaları yönet kısmından da bulamadım onları nasıl silerim 2.cisi gelen mesajın sesini değiştireceğim bulamadım onu 3.cüsü musicbox ı kurdum indirdim de müzik leri sd karta atıyorum ancak onları rehberdeki kişiler için zil sesi yapmak istiyorum 4.cüsü youtube den video izleyemiyorum skyfire denedim açmadı drophin denedim olmadı meridian ı denedim codec istedi 5.cisi googledan facebook a girdiğimde içerikte çıkış ı buluyorum çıkıyorum ancak facebook un kendi programından girince bulamıyorum sol üst e giriyorum orada çıkış seçeneği yok 6.cisi telefon sesli modda titreme yapmıyor 7.cisi weather widget i yükledim çalışmadı 8.cisi android i yükselteceğim sıkıntı lur mu ileride şu anlık bunlar var daha bulur isem söylerim kusura bakmayın şimdiden ben bilmiyorum yeni öğreniyorum allah şimdiden razı olsun sizden
      |
      |

anne rahminden geldik pazara,bir kefene aldık gittik mezara
    • Er
      13 Mesaj
      30 Eylül 2012 01:40:16
      quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

HD Film İzle : Film İzleme Programı Gayet Başarılı
      Zynga Poker : Facebook Poker Uygulaması
      Sahibinden.com : Sahibinden.com uygulaması
      Fim İzle HD : Yine bir film izleme programı kullanışlı
      Twitter : Twitter uygulaması
      El feneri : Gece karanlık yerlerde el feneri niyetine kullanabilirsiniz. Tavsiyemdir.
      Dailymotion : Video izleme programı.
      Baskketball : eğlenceli güzel bir basketbol oyunu uygulaması. Güzel vakit geçirebilirsiniz
      Sygic : Harika bir navigasyon programı.. Tavsiyemdir...
      TubeMate: Youtube videolarını ister video HD olarak ister MP3 olarak indirebilirsiniz.
      Battery Widget : Telefonunuzun batarya durumunu gösterir. yararlı kullanışlı programdır.

Arkadaşım şu tubemode de mp3e çevirip indirmek nasıl oluyor anlatır mısınız?

• Yarbay
      10737 Mesaj
      30 Eylül 2012 16:48:59
      quote:

Orijinalden alıntı: oropa

Alıntıları Göster

Arkadaşım şu tubemode de mp3e çevirip indirmek nasıl oluyor anlatır mısınız?

Herhangi bir youtube videoyu açtığınızda indirmek mi izlemek mi istediğinizi seçebiliyorsunuz. İndirmek istediğinizde de size çeşitli çözünürlükte alternatifler ve mp3 seçenekleri geliyor. Hangisini istiyorsanız onu tıklayınca istediğiniz şey iniyor.

MiNote2 4/64GB Black MIUI v8.2 by xiaomi.eu Beta Mi5 Prime 3/64GB Black MIUI v8.1.2.0 GlobalStable MiPad2 64GB MIUI v8.1 MultiRom LG G Watch R Wear 6.0.1 MEC23G MiBox3 International AndroidTV v6.0.1 Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi 3G
    • Er
      13 Mesaj
      01 Ekim 2012 02:56:54
      quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Alıntıları Göster

Herhangi bir youtube videoyu açtığınızda indirmek mi izlemek mi istediğinizi seçebiliyorsunuz. İndirmek istediğinizde de size çeşitli çözünürlükte alternatifler ve mp3 seçenekleri geliyor. Hangisini istiyorsanız onu tıklayınca istediğiniz şey iniyor.

Kurcalayayim biraz, sağolasın.
      |
      |

• 07 Ekim 2012 15:50:19
      Konuya can gelsin.

|
      |

And this is how it looks when I am standing on the edge
      And this is how I break apart when I finally hit the ground
      And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
      And this is how I disappear when I throw myself away

500px Steam
    • Yüzbaşı
      945 Mesaj
      08 Ekim 2012 23:07:17
      arkadaşlar telefonda arka planda çalışan programları kapatmak için es task manager kullanıyorum
      fakat programları kapat dediğim zaman listeden siliniyor ama yaklaşık 10 saniye sonra listeye geri geliyor.
      arka planda çalışan uygulamaları kalıcı olarak nasıl kapatabilirim??

• Yarbay
      10985 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Ekim 2012 11:10:46
      quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

arkadaşlar telefonda arka planda çalışan programları kapatmak için es task manager kullanıyorum
      fakat programları kapat dediğim zaman listeden siliniyor ama yaklaşık 10 saniye sonra listeye geri geliyor.

O şekilde kapatamazsın.

Ben ayrıca o kullandığın uygulamayı da kullanmamanı öneririm.

Sen istediğin kadar kapatsan da arka planda çalışması gereken uygulama kendini tekrar çalıştırmaya zorlayacaktır.

Bu bir döngü olarak devam edecektir.

Bu da ekstra pil tüketimi olarak sana geri dönecektir.

• Yüzbaşı
      945 Mesaj
      09 Ekim 2012 12:04:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Alıntıları Göster

O şekilde kapatamazsın.

Ben ayrıca o kullandığın uygulamayı da kullanmamanı öneririm.

Sen istediğin kadar kapatsan da arka planda çalışması gereken uygulama kendini tekrar çalıştırmaya zorlayacaktır.

Bu bir döngü olarak devam edecektir.

Bu da ekstra pil tüketimi olarak sana geri dönecektir.

Peki bana önerebileceğin bir program var mı veya telefon üzerinden nasıl yapabilirim?
      Yok mu bunları durdurmanın yolu.

• 09 Ekim 2012 19:14:51
      quote:

Alıntıları Göster

Peki bana önerebileceğin bir program var mı veya telefon üzerinden nasıl yapabilirim?
      Yok mu bunları durdurmanın yolu.

Uygulamaların otomatik başlamasını engelleyici bir program satın aldım, ama kendi rızamla bile açarken hata almaya başladım.

Arkadaşın dediği doğru, açık uygulamaların kapatılması ve tekrar başlatılması için harcanan vakit ve pil kaybı tasarruf etmek isteyen kişiye kayıp olarak yeter. Bu yüzden eğer 512MB üzeri bir RAM kapasiteniz var ise, bu uygulamaları dert etmeyin; Sadece 3G/WIFI ve Veri Senkronizasyonunun kapalı, ekran ışığının da otomatikte tutulup tutulmadığıyla ilgilenin.

Gerçek enerji kaybı; ekran ışığından ve telefon görüşmelerinizden bunu asla unutmayın.
      |
      |

--
      "Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur"
      Yunus Emre
    • Yüzbaşı
      330 Mesaj
      09 Ekim 2012 21:05:15
      quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Uzun zamandır rom deniyorum size i9100 s2 için şu ana kadar kullandığım en iyi rom'u önermek istiyorum

Kullandığım romlar;

Resurrection Remix JB v3.0.5
      Android Open Kang Project - i9100 - JB Build-1+ [Unofficial]
      Chameleon v1.1 - Samsung/AOSP hybrid
      Vanilla RootBOX [v2.3][JellyBean]

ve en son

SpeedWizz_II v4.0 by Team Diesel Tecnika

http://forum.xda-develo...showthread.php?t=1755274

Hoşuma giden özellikleri;

*Arama ekranına tümleşik karşı tarafın sesini kaydetmeye yarayan tuş ve karşı tarafa bip sesi gitmiyor kayıt esnasında
      **Çok stabil ve hızlı o kadar rom denedim bu en hızlı ve stabili
      ***Yukardan çekerek indirdiğiniz bildirim penceresinde mobil interneti kapatma,ekran ışığının süresini ayarlama,reboot seçenekleri vs. gibi çok kullanışlı kısayollar var

CM9 4.04 nightly kullanıyorum siyah kernelle birlikte. Bu rom u flashlayıp yüklerken sorun çıkarmı kernel temizleme de yapmalı mıyım siyah kernel bu rom da arıza çıkarır mı siz nasıl yaptınız. Tümden temiz kurulum mu?
      |
      |

Elime Bi Tüfek Alıp, Türünü Korumak İçin Çiftleşmeyen Her Pandayı Vurmak İstiyorum..
    • Çavuş
      62 Mesaj
      10 Ekim 2012 23:13:55
      Yerli yazılımcılar tarafından üretilmiş SeGo ismli yazılımla bluetooth ayarları, kablolar, email hesapları vs. ile uğraşmadan kolayca dosya ve metin transferi yapılabiliyor. Türkçe dil desteği de var. sitesihttp://www.pctopda.com/turkish

Sitesindeki açıklama:
      Kablolarla, e-mail hesaplarıyla uğraşmayın, web adreslerini, metinleri, resimleri ve diğer dosyaları bilgisayarınızdan
      Telefon veya Tablet inize SeGo ile kolayca gönderin.

Adım 1: Bilgisayar (windows) programınıwww.pctopda.com dan indirin.
      Adım 2: Android programını marketten telefon veya tabletinize indirin.
      Veya cihazınızdan Google Play Store a girerek SeGo yu arayın.
      Adım 3: PC veya Android sürümlerini kurun. Birinden ilk açılışta bir kereliğine kolayca kayıt olun,
      bilgisayarınızla Telefon & Tabletiniz arasında her şeyi kolayca paylaşmaya başlayın.

android market linki :https://play.google.com.../details?id=com.nex.sego

• Yüzbaşı
      993 Mesaj
      13 Ekim 2012 18:55:22
      quote:

O programı root yetkisiyle çalıştırıp "başlangıç yöneticisi" tabından açılışta çalışmasını istemediğiniz uygulamaları belirtirseniz kalıcı olarak kapanırlar. Ancak siz uygulamalardan tıklayıp çalıştırınca çalışırlar. Root yetkisi olmadan yaptığınız işlemler boşa zaman ve pil harcamaktan ibarettir.
      |
      |

Free Your Mind. Use Free Software.
      http://www.gnu.org http://www.fsf.org
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.