Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
batarist
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
- #4 KONU GÜNCELLENDİ- DH KİTAP TAVSİYE KONUSU (KÜLTÜRLENMEYEN KALMAYACAK) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Öncelikle, geniş kitleye hitap etmek istediğim için konuyu buraya açtım, yöneticilerin silmemelerini rica ediyorum, Ayrıca kitapların çoğu okuma liste... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Tesekkurler. Peki hocam bi onceki mesajda bisey sormuatum. 12000 ile 18000 arasinda bilgi amacli. Sizde 12000 ile 18000 arasinda maliyet yuksek dednz ... Mesaja git »
Tesekkur ederm. Hocam mitsubishi electric yada daikin. Baska marka almicam. Sizce bu iki marka ustunden degerlendirisek ne dersiniz... Mesaja git »
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Merhabalar arkadaslar. 27 metrekare oda icin hem sogutma hemde isitma icin 12000 btu yeterlimidir sizce. 18000 btu daha isinize yarar dedi servis. Siz... Mesaja git »
Merhabalar arkadaslar. 27 metrekare oda icin hem sogutma hemde isitma icin 12000 btu yeterlimidir sizce. 18000 btu daha isinize yarar dedi servis. Siz... Mesaja git »
Klima Genel Sohbet Konusu- Tavsiye İsteyenler İçin Bilgi İçerir başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam tesekkur ederim. Peki ozellikle tavsiye edebileceginiz bir serisi varmi? Ortalama 12000 btu cikiyor oda.... Mesaja git »
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Iyi aksamlar. Mitsubishi klima icin iki mitsubishi marka vardi galiba. Hangisi tercih edilebilir sizce. Biri daha iyidi diye hatirliyorum... Mesaja git »
LİNEA 1.3 MJET BAKIM PARÇALARI konusunu başlattı (25 gün önce)
Merhabalar. Arkadaşlar aracım için bakım malzemeleri almak istiyorum. Alabileceğim hava, yağ, polen, mazot filtrelerin de en iyi marka hangisidir acab... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094