Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RaiTrQ
Gerçek AdEmir Mutlu
Doğum Tarihi2 Ocak ****
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Justice League: Part One (2017) l Zack Snyder başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Üslubumda sıkıntı yokta sende her zaman ki gibi okumadan etmeden anlamadan yazmasan keşke. Konuyu nerelere çekmişin. Daha yukarıda adama baby groot mu... Mesaja git »
Justice League: Part One (2017) l Zack Snyder başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Millete marvel fanı diyene kadar kendine baksan keşke körü körüne dc fanısın , şurda karşılaştırma yapmadan filmi kendi eksikleriyle gözümüzün görebil... Mesaja git »
Murat koçum patlamışın sonunda öyle o artist havan gitmiş abi abi çeker olmuşsun millete adamın aklını böyle alırlar bu daha iyi günlerin sen bekle b... Mesaja git »
Avengers: Infinity War (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kardeşim ne yapcan , ne takıldın şu en güçlü mevzusuna yok ilk 3 te kim var filan. Nette yazar zaten en güçlü kim diye ama tartışması bitmek bilmeyen ... Mesaja git »
Ne alakası var ki bunun benim yorumumla , denk olmadıklarını bende biliyorum zaten bende karşılaştırma yapmadım thanosla steppenwolf arasında.... Mesaja git »
Abi çıldırıyorum dc hayranı ve batman fanı olarak şu fragman beni jl fragmanından fazla heyecanlandırdı thanos efsane kudretli olmuş... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Temmuz Açıklandı UNTIL DAWN ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ulen bir ay kötü oyun verdiler dedik hemen yapıştırmışlar iyiki 2 yıldır endocuyum yüzümü kara çıkarmadı bu ayda... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaşlar bugün 2012 m sport 320d alma arefesine geldik beyaz , sunrooflu , harman kardon , büyük ekranlı , içi bej deri , 130.000 km de takas yoluyl... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bana yardımcı olursanız ben almaya düşünüyorum betada kötüydü ama şimdi nasıldır . Rx 380 4gb i7-860 8 gb ram... Mesaja git »
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Filme bugüm gittim ve bence başarılı bir filmdi. Sanırım 4. Filmden kalan önyargıyla gitmedi millet ama ben nerdeyse o ilk 3 serideki tadı aldım. Hele... Mesaja git »
Arkadaşları

punk-d

abstergo78

HeisenbergBB
Pano

HeisenbergBB
23 Mayıs 2016; 10:20:26
Raitkro
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PS4 PSN:FaTaLStoKE Oyunlar:GTAV,Roc.Lea,Destiny,FC4,FİFA16,BF4,DC &&& Xbox 360 GT:RaiTarQ Oyunlar: GEOW 2-3,Halo 4,Titanfall,AlanWake,Forza Horizon 1-2,GTA5,Witcher2,Forza4,PG4,Kinect Adventures
PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.125