Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cain
Gerçek Adilker tuna
Doğum Tarihi19 Temmuz 1984
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yarım saat önce sepete ekle vardı şimdi haber ver olmuş. Ürün tükenmiş. 4898 TL ye millet aldı hemen tabi . Neyse fiyatlar bu seviyelere düşücek demek... Mesaja git »
AdGuard Premium 1 Yıl Lisans Ücretsiz - 2 Cihaz (PC+Android) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben bunu kullanıyorum. Çok memnunum. İlk kurduğumda 15 gün bedavası var. Bitince nasıl alıcam diye düşünüyodum. Çok iyi oldu bu .Teşekkürler paylaşan ... Mesaja git »
Nakit 5 bine alabilirim.... Mesaja git »
55xe9005 5000? ye gelirse bende varım.... Mesaja git »
789TL şu an . 88TL de kargosu var. [8\|]... Mesaja git »
Paylaşım için teşekkürler. 1 adet aldım kargo dahil 69€... Mesaja git »
part 3 yeniden yanıyorrrr seagate-2-5-2tb-game-drive-for-xbox-usb-3-0 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
stoklar bittikçe sürekli stok girildi belli aralıklarla. Daha sonra fiyat 470 lere çekildi.En sonunda da stok yok yazdı. Böyle olunca stok eritme kam... Mesaja git »
MacBook Pro retina ekran+ Beats solo2 kulaklık 3876 lira başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kulaklık için +300tl istiyor bende de. ***Siparişe göre yapılandırılan modeller dahil yeni bir iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air veya... Mesaja git »
Corsair Air 240 (Beyaz)(Sıfır ayarında) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ürün tarafımdan alınmıştır. Hayırlı olsun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
]
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078