DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Öğrenci hesabı
46
Cevap
1
Favori
23.073
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      569 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:05:35 Konu Sahibi
      arkadaşlar bankada vadesiz hesap açmak istiyorum.kart ücreti ve hesap açılışında para almayan banka var mı ?? garanti den açtım açılışta 33 ytl hesap açış ücreti aldılar.. ama öğrencilerden yılık kart ücreti almıyolar.. başka bildiğiniz banka var mı? bi hesap daha açmayı düşünüyorm faka atm leri yaygın olan bi banka olsa daha iyi olur tabi.. yardımcı olusanız sevinirm..

|
      |

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:09:56
      iş bankası üniversite öğrencilerine öğrenci belgesi ile birlikte açılan hesaplara hiçbir ücret almıyor ve 300 ytl limitli kredi kartı veriyor istersen sen sonradan limitini arttırabiliyorsun
      |
      |

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
      Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
      Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
      Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
      Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
      Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
      Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      742 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:16:49
      peki lise?
      |
      |

.
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:18:41
      yaş?
      |
      |

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:21:30 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

iş bankası üniversite öğrencilerine öğrenci belgesi ile birlikte açılan hesaplara hiçbir ücret almıyor ve 300 ytl limitli kredi kartı veriyor istersen sen sonradan limitini arttırabiliyorsun

kardeş ben kredi kartı kullanmak istemiyorm..sadece bankada hesabım olsun istediğim zaman atmlerden çekiyim die istiyorm..
      |
      |

• Yüzbaşı
      910 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:33:11
      atmleri çokmu bilmem ama..
      ben ziraatten açtım hiç bir para almadılar hesap açılışında olsun kart ta olsun..
      hem ziraatin kartı kredi kartı gibidir vergisi felan yoktur..
      hesabında ne kadar varsa onu gidip normal kredi kartı gibide harcayabilirsin
      ama hesabında ne kadar varsa..
      ziraat'i öneririm..
      |
      |

• Yarbay
      2150 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:13:30
      quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

peki lise?

Lisedeysen zaten muhtemelen 18 yaşını doldurmamışsındır ve hesap açtıramazsın. Ancak ailen ek kart falan çıkartabilir.
      |
      |

|
    • Yarbay
      7162 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:14:53
      ben iş bankasından 2 sene önce hesap açtım hiç öğrenciyim falan demedim direk hesap açmak istiyorum dedim iki üç belge doldurdum ücret mücret almadılar kartım da 2 hafta içinde geldi kullanmaya başladım(=
      |
      |

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Binbaşı
      1776 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:23:13
      işbankasında ilk imza garantide bonus kontör var iki kartıda 8.sınıfa giderken almıştım 18i doldurunca kartların kullanım süreleri doluyo işbankasındaki hesabı normal vadesize çevirdim bonusu bırakıcam kendi haline kapansın tek kart yeterde artar bile
      |
      |

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
      2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ
    • Yarbay
      2351 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:26:50
      quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

Açık öğretim lise okuyorum. Yaş : 19

Bu olaydan faydalanabilirmiyim ? 300 ytl limitli kredi kartı işime yarar...
      |
      |

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      14 Eylül 2008 22:53:56 Konu Sahibi
      vakıfbank da hiçbir ücret talep etmiyormuş sanırım akbank hakkında bilgisi olan var mı ?
      |
      |

• Yarbay
      6746 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:00:02
      ben salı günü 18 i dolduruyorum
      vadesiz ilk açılışta para alamayan ve işletim ücreti almayan banka var mı accaba
      |
      |

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Eylül 2008 23:04:09
      quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

vakıfbank da hiçbir ücret talep etmiyormuş sanırım akbank hakkında bilgisi olan var mı ?

en iyi ögrenci bankası akbank bence.hic bi şey istemiyo.sadece ögrenci belge fotokopisi o kadar.
      ayrıca 3 kere kaybettim kartımı yenisini cıkardılar hic bişey talep etmeden.ayrıca eft falanda ücretsiz...
      |
      |

ABD CIKARLARINA KALKAN OLMAYACAGIZ - ABD'NİN FÜZE KALKANI PROJESİNE HAYIR
      BEŞİKTAŞ

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
      BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
    • Yüzbaşı
      569 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:05:49 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

Alıntıları Göster

en iyi ögrenci bankası akbank bence.hic bi şey istemiyo.sadece ögrenci belge fotokopisi o kadar.
      ayrıca 3 kere kaybettim kartımı yenisini cıkardılar hic bişey talep etmeden.ayrıca eft falanda ücretsiz...

akbank da hesap açılışında para alınmadığına emin misin?? garanti bile alıyo valla 33 ytl hemde
      |
      |

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:08:09
      ziraat ücretsiz acıyor ama hesaba 5ytl min yatırmak zorundasın o para yine senin oluyor bankada kalmıyor
      |
      |

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör
    • Yarbay
      3353 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:11:12
      garanti almıodu para ama bilmiorum..
      yapı krediden de acabilirsin pek sevmem ama işine yarayabilir
      |
      |

• Teğmen
      214 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:15:14
      İş Bankasından 2ayda 2ayrı hesap açtırdım. Birisi serbest çalışan olarak, birisi öğrenci olarak İkisinde de herhangibir ücret veya öğrenci belgesi istemediler. Ama ikametgah zorunlu..
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:27:09
      garanti'nin altın hesap diye bir muhabbeti var onda hesap ücreti alınmıyor gibi bir şeyler yazıyordu. bir araştırın isterseniz ancak kullanımı nasıldir bilemem.
      |
      |

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyata İngilizce ders...
    • Yüzbaşı
      742 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:28:35
      quote:

Orjinalden alıntı: Doobly

Alıntıları Göster

Lisedeysen zaten muhtemelen 18 yaşını doldurmamışsındır ve hesap açtıramazsın. Ancak ailen ek kart falan çıkartabilir.

ooo o uzun iş hocam neyse 4 ay kaldı bitiyo şu 18.19a basıyorum.yani yasal olarak yetişkin oluyorum
      |
      |

.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Eylül 2008 23:57:17
      quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

Alıntıları Göster

akbank da hesap açılışında para alınmadığına emin misin?? garanti bile alıyo valla 33 ytl hemde

kesin ve kesinkes alınmıyo.benim orda hesabı var çünkü exi26 diye bişey zaten.para mara yok
      |
      |

ABD CIKARLARINA KALKAN OLMAYACAGIZ - ABD'NİN FÜZE KALKANI PROJESİNE HAYIR
      BEŞİKTAŞ

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
      BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.