DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
20.694
Cevap
129
Favori
853.664
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      437 Mesaj
      21 Şubat 2014 13:42:01
      quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

Tabi destek olan dostları da unutmamak lazım @Miragle

Elimizden geldiğince desteğe devam
      |
      |

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Şubat 2014 15:47:57
      2. el satan bir siteden tanıştığım birinden de oblivion (steelbook),man of steel 3D ve prometheus 3D (3 Disc) blu-ray leri toplamda 50 tl ye almıştım.. sıfırdan farksızdı valla.. s....lp...ar sitesinden de toy story 2(double) ve toy story 3 , sıfır 18 tl ye mal oldu.. ön sipariş verdiğim gravity 3d var sırada..parayı ona bayıldık.. bu arada pasific rim 3d izleyen test eden oldu mu aranızda.. tavsiye eder misiniz ?

'uzun zamandır okuduğum ama pek yazamadığım bir konu..umarım bundan sonra daha sıklıkla yorumlarımı ve avantajlı blu-ray fiyatlarını paylaşabilirim'
      |
      |

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      21 Şubat 2014 16:31:05

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      rfve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      21 Şubat 2014 18:47:44
      Haklısınız.hem seçici olmak hemde keseye zarar vermemek lazım. Aldığım karara göre aylık 2 film alacağım. Hem koleksiyonluk hemde keyf için. Evde sinema sistemim ve 55 inch tv var. Artık sinemadan rahatsız olmaya başladım. Film izlemeye gidiyoruz yaklaşık 20 dk reklam. Para verip rezil oluyoruz. Sıkılmaya başladım. Her ay 2 film alıp evde keyf yapacam. Varsın biraz geç olsun. Ama temiz olsun. Yorumlar için teşekkürler
      |
      |

Elhamdülillah
    • Yarbay
      4304 Mesaj
      21 Şubat 2014 19:15:07
      Sinemanın keyfi bambaşkadır ama özellikle soğuk havalarda dışarıda yağmur yağarken gece yarısı uzanıp bluray izlemenin keyfi de bambaşka benim için. Bu yüzden bende bluray merakım ortaya çıktığından beri sinemaya az gider oldum. Tabi iş yoğunluğu gibi nedenlerde buna sebep yoksa sinema ya belli dönemler gidilmesi gerekli bence.

Yeni filmler gerçekten çok yüksek fiyatlarla çıkmaya başladı. Ayrıca yurt dışında 3D + 2D + DVD Bonus gibi combopack ler varken ülkemizde o fiyata sadece tek disc içeren filmi almakta cabası. Aldığım filmi beğenmesem dahi kolay kolay satan biri değilim ama artık yeni film alabilmek için izlediklerimizden takas yapmak veya satmak kaçınılmaz olacak böyle giderse.
      |
      |

• Yarbay
      7577 Mesaj
      21 Şubat 2014 23:40:26
      quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.

• Yarbay
      7577 Mesaj
      21 Şubat 2014 23:43:26

http://www.idefix.com/v...sid=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
      http://www.idefix.com/v...sid=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

• Yüzbaşı
      749 Mesaj
      22 Şubat 2014 00:14:23
      arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
      sorularim:
      1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
      2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
      3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
      4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
      cevaplayabilirseniz sevinirim

nefes alıyorsak ümit var demektir
    • Yüzbaşı
      342 Mesaj
      22 Şubat 2014 00:45:49
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Alıntıları Göster

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.

Bluray kategorisinde aratınca çıktı.ilk etapta ben de pek ihtimal vermedim.mail attım bluray olduğunu mail ile onayladılar.ama sonra filmler yine bas-oynat dvd olarak elime ulaştı.yazışmalar konuşmalar derken 2 filmi önce tedarik ettiler.diğer 3 film için de liste verdiler oradan seçtim.ardından da düzeltme yapmışlar zaten. Operasyon argo ve dark knight rises gelir diye sevinmiştim.animasyonlara kısmetmiş:)
      |
      |

• Yarbay
      2447 Mesaj
      22 Şubat 2014 01:16:06
      biraz önce man of steel filmini orjinal bluray olarak seyrettim.
      3mt izleme mesafesinde 55inç tv ve harmankardon sinema sisteminde ingilizce dts-hd master ses, turkçe altyazı olarak seyrettim. Ses ve görüntü muazzamdı. En ufak bir pürüz gözüme çarpmadı.
      |
      |

Philips 55PFL7007/37PFL5405
      HarmanKardonAVR165+HKTS16/BDP150 blurayplayer
      Atlanta HDBox+digiturkHD+DsmartHD
      PS3 ve PS4+Samsung Galaxy S4+asus tablet
    • Yarbay
      2447 Mesaj
      22 Şubat 2014 01:24:57
      quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
      sorularim:
      1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
      2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
      3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
      4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
      cevaplayabilirseniz sevinirim

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
      2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
      3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
      4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

• Yarbay
      4304 Mesaj
      22 Şubat 2014 07:17:07
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

http://www.idefix.com/v...sid=CBZYVSF4BO1T0RXXR7DU
      http://www.idefix.com/v...sid=B3AHTUJ78W0TFZMGM4YT

Şöyle setler geliyor.Fiyat olarak da uygun.Sevindirici.Eğer içerik olarak kutu olarak aynı gelirse alırım,yok gelmez ise almam çünkü dvd'leri yetiyor.Ayrıca merak ediyorum görüntü nasıl ? Formatı değiştirler mi falan ,önemli çünkü.

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim

• Yarbay
      4304 Mesaj
      22 Şubat 2014 07:27:29
      Satışı iptal ettim, kıyamadım yine filmlere :/ Bakalım Oz Büyücüsü özel versiyon için başka yerden kaynak buldum şimdilik :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      749 Mesaj
      22 Şubat 2014 08:20:26
      quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Alıntıları Göster

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
      2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
      3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
      4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

Cevap icin tesekkurler
      Peki bluray filmleri nereden aliyorsunuz genelde
      Tavsiye edeceginiz bir yer var mi

• Yarbay
      7577 Mesaj
      22 Şubat 2014 08:52:46
      quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Alıntıları Göster

Almak lazım bunları hocam :( Ama bu ay bütçemi de aştım napsam arşivden bir kaç film mi satsam bilemedim

Belki bana dusmez ama fikir belirtetim ; sizin o son aldiginiiz fim grubundki filmlerde 2 tanesi haric digerleri benc alinmasa da olurdu.yani tabi zevkler ve renkler ama her filmi de alirsak asil istenilenlere nasil yetisecegiz ? İstisnalar haric izlemeden br flm asla almiyorum gecmiste dvd lerden cok yandm cunku.simdi izlemeden 9 liralk filmi bile almiyorum
      Cunku sabanci olsan yetisemezsiniz ki.
      |
      |

• Yarbay
      2447 Mesaj
      22 Şubat 2014 09:13:21

Fiyatlar genelde D&R da diğer sitelerden daha uygun oluyor. Ben oradan alıyorum. Ara sıra HB de yada bu sitede film satan arkadaşlardan alıyorum. ikinci al aldığımda oluyor bir sıkıntı çıkmaz. Adam 1 kez hadi olmadı 2 kez seyretmiş oluyor çünkü. Amazonda da fiyatlar çok iyiydi ama dolar ve euronun artışı şimdi biraz cazibesini kaçırttı amazonun. Ama film çeşidi olarak amazon 1.sırada bence
      |
      |
      muvakkit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      22 Şubat 2014 11:33:35

Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)
      |
      |
      basis35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2447 Mesaj
      22 Şubat 2014 12:05:49
      quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

• Yüzbaşı
      749 Mesaj
      22 Şubat 2014 12:32:48
      quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Alıntıları Göster

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

E iyiymis ps3 iyi mi bluray oynatmak icin yoksa tavsiyeniz olur mu

• Yarbay
      2447 Mesaj
      22 Şubat 2014 12:52:57

valla bende ps3 var ama bir kere bile film koyup denemedim açıkçası. Bugün akşam bi deneyim. İyi oldu hatırlattığın samsung bluray player kullanıyorum ben 1 seneyi geçti bir sıkıntı yok çok şükür
      |
      |
      muvakkit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.