Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
danteauditore
Gerçek AdKemal Kaya
Doğum Tarihi5 Mayıs 1987
KonumGaziantep,Nurdağı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HERKESİN NETFLIX KULLANMASI başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Kısır arşivi var filmlerin çoğu boş beleş. House izliyordum tak kapandı iptal ettiler herhalde sözleşmesini. Böyle de umarsız bir şey... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
3 üniversiteden sonra beyin kıvrımlarını kaybetmiş hocam yapacak bir şey yok Ne yapsan yaranamazsın bu tiplere. Türk tipi solculuk böyle bir şey.... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Atarlı ergen? Nerede atar yapmışım söylesene çok merak ettim. Net temiz bir üslupla anlatmaya çalıştım. Beynin 3 üniversiteden sonra kaldırmadı tabi n... Mesaja git »
Aynen ümitsiz vakasın boşuna nefes tüketmişim 3 üniversite bitirip hala balon olarak kalmak da büyük başarı tebrikler. 28 yaşındayım bu arada tıp mezu... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Durduk yerde neyin fakir edebiyatını yapıyorsun anlamadım? Ayrıca yokluk görmediğimi nerden biliyorsun elinde telefon olan herkese şımarık ergen çocu... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Erdoğan ve ekibi olmasaydı ya da kimsenin sahip çıkacağını sanmıyorum ama kaçsaydı sığınmak için başka bir ülkeye, ergenekon balyoz günlerini mumla ar... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Haklısın tabi Erdoğanın camdan sarayını balistik iki üç füzeyle yok ederler. Olay bundan ibaret. Hiç ışıdın pkk nın fetönun uyuyan hücrelerini uyandır... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Cemaatin kasetle başa getirip Atatürkün partisini kürtçü kravatlı teröristlerle dolduran ulusalcı vekilleri susturan tek başına genel başkan adayı ola... Mesaja git »
İsrail Dışişleri Bakanlığından Erdoğan'a: "Kendi işine bak" başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Sadece Erdoğanı değil tüm Türkiyeyi tehdit etmiştir. ABD nin Avrupanın altına yatan çok tatlı su solcusu gördüm de siyonistin altına yatanı ilk defa g... Mesaja git »
11Bin TL Monitörlü sistem toplama başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Gtx 1080 alıp 1080p monitör ile 2 yıl idare etmek... Gözlere yazık kardeşim.... Mesaja git »
Arkadaşları

CoreXXX

urugakhina

11 52 7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086