Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
forumkeeper02
Gerçek AdTarık tarık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5 dk önce çok uzun bir mesaj yolladım. Bana şans dileyin arkadaşlar. Muhtemelen uyuyordur sabah görür mesajı.Mesaj ile acılmaya ben de karsıyım ama ke... Mesaja git »
Cehaletimi mazur görünüz, Nedir bu tam olarak, ayrı bir shader felan mı yoksa direk ayrı bir render sistemi mı?... Mesaja git »
Dümdüz saçı uzatmak başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
http://therighthairstyles.com/wp-content/uploads/2014/03/19-sleek-low-ponytail.jpg Böyle olmasını da istemem?... Mesaja git »
Dümdüz saçı uzatmak konusunu başlattı (5 gün önce)
Evet beyler dümdüz saçlarım var. Uzatirsam nasıl olur? Kadın saçı gibi mı olur?... Mesaja git »
SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Saçları yeni kestirdim. Şu an bu seviyede. Uzatmak istiyorum ama saçlarım olabilecek en düz yapıda. Daha düz bir saç yok. Uzatinca nasıl durur t... Mesaja git »
Berberimi değiştirdim!! Apaçiye benzedim!! YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Peki... Mesaja git »
Berberimi değiştirdim!! Apaçiye benzedim!! YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırdır hocam tipimi mı begenmediniz?... Mesaja git »
Normal saçım da bu değil aslında. Omuzlara kadar uzatma hevesiyle yola çıkmıştım. Berber ilk fotodaki gibi köprü saçları. Normalde boyle [simage]ht... Mesaja git »
Sıkıntı yok hocam. Bir çay içeriz hatta da karsilacağimizi hiç sanmıyorum.... Mesaja git »
Bu saçın apaci. Modeli olduğunu düşünüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Kassady

blackcoupe

Grimm

montevo

Theologist

Adaniellium

klmung

Fulctrum

RadioactiveRc

volkanbravo

The God

kasezo

Ece.98

I Wish

Anti-Flag

RASHID

Nidera

immortallity

BakirEdebiyat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
DH PROGRAMMER'S CLUB[/center]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.112