DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Böbreğim Çok Ağrıyor !!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
6.537
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Böbreğim Çok Ağrıyor !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      27 Ocak 2010 01:52:57 Konu Sahibi
      Lütfen yardım edin . Sağ böbreğim özellikle bu sabahtan beri ağrıyor . Antibiyotik hap ve ağrı kesici içince biraz kesiyor ama , baya ağrıyor . Ne yapmalıyım . Yarın gidicem hastaneye ama bu geceyi nasıl geçirmeliyim . Başına gelen varsa bir yardım edin . Sadece sağ böbreğim ağrıyor . Sanırım hava yüzünden oldu . Kar , soğuk felan . Yardımlarınız bekliyorum . Konu ciddi !

• Çavuş
      95 Mesaj
      27 Ocak 2010 01:57:26
      buraya konu açıcağına hemen vakit kaybetmeden bi doktora git

BeşiktaşK
    • Yarbay
      2251 Mesaj
      27 Ocak 2010 01:57:40
      Apandisit olabilir mi ? Yarın ilk işin doktora görünmek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorhug -- 27 Ocak 2010; 1:58:43 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Ocak 2010 02:02:53 Konu Sahibi
      apandist ile ilgisi yok da , eskiden olduğunda kum döktüğümü söylemişti doktor . yarın zaten bir doktora gideceğim bir de size danışayım dedim

• Teğmen
      111 Mesaj
      27 Ocak 2010 02:03:15
      Zor geçirirsin geceyi beklemeden git acile, böbrek taşı olması muhtemel uşüyünce ağrı yapar.

• Yarbay
      4341 Mesaj
      27 Ocak 2010 02:09:35
      Sıcak tutmaya çalışın. Mümkünse bira iç, böreği çalıştırır, bir nebze rahatlatabilir.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~

Dead Line
    • Yüzbaşı
      441 Mesaj
      27 Ocak 2010 02:11:45
      taş olabilir ağrısını bilirim iğne yaptır başka yolu yok

27 Ocak 2010 02:14:54
      hocam ben de daha önce kum döktüm mümkün olabildiğince su iç.. agrın dayanılmıycak derecedeyse acile git imkanın varsa agrı kesici iğne yapsınlar...geçmiş olsun tekrardan....

27 Ocak 2010 02:21:02
      Safraysa Sıcaktan uzak tutmanı öneririm ağrının tam olarak nereden geldiğine dikkat et böbrek olduğuna eminsen bir havluyu ütüle beline koy gir yorganın içine televizyonunu izle sabahda doktora gitmeni öneririm

• Teğmen
      178 Mesaj
      27 Ocak 2010 10:46:02
      bir yerin ağrıyınca donanımhabere başlık açılmaz derhal hastaneye(doktora) gidilir veya telefonla doktordan tavsiye istenir.Başlığını bir doktorun görme olasılığı gayet düşük kulaktan dolma bilgiler durumunun kötüleşmesine sebep olabilir

• Teğmen
      147 Mesaj
      27 Ocak 2010 10:48:10
      Eğer evinde küvet bulunuyorsa sıcak suyla doldur, içinde 20 dk kadar bekle en azından rahat edersin

27 Ocak 2010 11:05:58
      Benimde midem ağrıyodu aynı sıkıntılar 4 gece uyku uyuyamadım kıvrandım ..
      Sonra Atarax ile tanıştım sürekli kullanmıcam kendimi tutacam diyosan al bi tane atarax at uyursun sabaha kadar mışıl mışıl 2 tl fiyatı eczanede

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.