Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dsmert
Gerçek Adserkan mert
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Migros sanal markette nutellanın 5 çeşit kovanoz çikolatası var ve bunlardan birisi de ramazan özel büyük bir ihtimal mağazaların yarısında yoktur. :)... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
%60... Mesaja git »
6 Kg Fındık 300 TL Arzum Tost Makinesi Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende bu tarz profesyonel denen tost makinası kullanıyorum ve çok memnunum beyaz eşyacılarda satılan tost makinaları bunların yanında sanki oyuncak... Mesaja git »
Bonus Flaş ile Babalar Günü - Giyim ve Elektronik harcamanıza 20 TL bonus! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Babalar Gününe Özel Giyim ve Elektronik harcamanıza 20 TL bonus! Forumda göremedim, açıp sorumu soruyorum , n11'de deneyen oldu mu? Bonus Üye İşyerl... Mesaja git »
%80... Mesaja git »
TAKSİT?? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
merhaba, üniversite öğrencisi olarak çalışıp 2000 gelir neresi veriyor merak ettim senin aradığın şöyle bişey olabilir incele istersen... Mesaja git »
Ramsey Sıfır Atma Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yani önceki fiyatla satarken 10 katı fazla karla satıyorlarmış.... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba, ben çok önce bir satıcıdan telefon kılıfı aldım gelmedi. Şuan ürüne veya satıcının profiline tıkladığımda üzgünüz aradığınız sayfa bulunamıyo... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Hocam duş başlığının iç tarafı da krom mu plastik mi? Nasıl beğendiniz mi ürünü?... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
aslında geçen yıl bu konuyu açmıştım . hemen silinmişti. amacım şu, Bunlar türkiyenin en yaygın marketleri aşağı yukarı bütün ilçelerde var ne... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.207